2013 Erkek Kemer Modası 2013 Erkek Kemer Modası
Kıyafeti tamamlayan aksesuarların başında özellikle kemerler gelmektedir. Gerçek anlamında beden ölçüsü aynı olmayan farklı ölçülerdeki alt giysileri belde sabitlemek için kullanılan kemerler günümüzde en... 2013 Erkek Kemer Modası

Kıyafeti tamamlayan aksesuarların başında özellikle kemerler gelmektedir. Gerçek anlamında beden ölçüsü aynı olmayan farklı ölçülerdeki alt giysileri belde sabitlemek için kullanılan kemerler günümüzde en vazgeçilmez aksesuarların başında gelmektedir.
2013 erkek kemer modasından önceki koleksiyonlarda da dikkat çeken çeşitliliği ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Spor stil başta olmak üzere kullanılan ve daha çok klasik giyim stili ile bütünleşmiş kemerler oldukça şık görünümlere imza atmaktadır.
Başta renk alternatifleri ile tarz ve kemer severlerine rahat bir kullanım alanı hazırlayan kemer modası her tür renk alternatifleri ile oldukça iddialılar. 2013 erkek kemer modası koleksiyonunda bulunan modeller daha yoğunlukla siyah ve kahverengi tonlarında bulunmaktadır. Eski modellerde söz konusu olan büyük tokalı kemerlere bu sezon modellerinde rastlanmamaktadır. Güderi ve nubuk görünümlü modelleri sayesinde deri ve deri görünümüne sahip olmayan kıyafetlerde de kullanım avantajı sağlamaktadır. Tercih edilen kemerlerin suni oluşu veya yüzde yüz hakiki deriden imal edilmiş olması ürünün çeşitliliğine bağlı olup, kullanılıp kullanılmaması kullanıcının tercihine kalmıştır.


Bu yeni sezonda bulunan kemer modellerinin en iyi noktası, tercih edilen bir tek kemer ile kot, kumaş pantolon, keten pantolon gibi birden fazla kumaş türüne uyum sağlayabiliyor oluşudur. 2013 erkek kemer modası dahilinde olan kemerlerin özellikle parlak modelleri yılbaşı organizasyonlarında kullanım amacıyla şimdiden rağbet görmektedir. Daha çok takım elbiseler ve frak, smokin gibi takımlarla ahenk yakalayan parlak kemer modelleri klasiklikten vazgeçemeyenlerin bir numarasıdır.

admin

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir