Erkeksen Gel
2016 Erkek Giyim Modası İpuçları 2016 Erkek Giyim Modası İpuçları
2016 Erkek Giyim Modası İpuçları Moda artık sadece kadınları ilgilendirmiyor. Giyim sektörünün yarıya yakın bölümü erkekler için üretim yapıyor. Beyler kesinlikle modayı takip ediyorlar.... 2016 Erkek Giyim Modası İpuçları

2016 Erkek Giyim Modası İpuçları

Moda artık sadece kadınları ilgilendirmiyor. Giyim sektörünün yarıya yakın bölümü erkekler için üretim yapıyor. Beyler kesinlikle modayı takip ediyorlar. Kırmızı pantolonlar ve leopar desenli tişört giyip renkli sırt çantaları taşıyan erkekler artık yadırganmıyorlar. Sanki onlar bir çeşit uyanıştalar. Önümüzdeki yılın erkek modası da şimdiden belirlenmiş durumda. 2016 erkek giyim modası öncelikle “Beyler, rahat olun” diyor.

extravagant-mens-outfits-collection-robertocavalli-aw-2015-16

Vücuda Uyan Ölçüler Önemli

Önümüzdeki yılın erkek modasında rahatlık vücuda uyan biçimlerle sağlanıyor. Yani artık bol olan rahattır diye düşünülmüyor. Aksine vücuda oturan kesimler ön planda. Rahatsa üzerime olmuştur demekten vazgeçin. Ama bu giysinin dar olması anlamına da gelmiyor, rahatlık kullanılan kumaşlarla sağlanıyor. Slim pantolonlar bu açıdan çok kullanışlı. Vücuda uyan kesimlerle üretilen slim pantolonlar beylere bir şıklık da katıyor. Paçalar ise dar ve kısa olabilir. Hiçbir zaman vazgeçilmeyen blazer tipi ceketler de işin içinde. Atkı ve şallar blazer ya da deri ceketlerle ve uzun paltolarla rahatlıkla kullanılabiliyor.

Spring-Summer-2016-Menswear-Fashion-Trends-Milan-Paris-Fashion-Week-Relaxed-Trousers-800x812

Uzun palto, deri ya da bomber ceketleri her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir sürpriz de ayakkabılardan geliyor. Önümüzdeki yaz erkekler ayakkabıyı çorapsız giyebilirler. Hatta bunun için sürücü ayakkabısı denilen bir model bile var. 2016 erkek giyim için ipuçları bununla kalmıyor. Genel olarak yaz mevsimi için pikniğe gittiğinizi düşünün. Rahat olacaksınız ama şıklığı elden bırakmayacaksınız. Kendi tarzınızı yaratacaksınız. Takım elbise giymek zorundaysanız bile açık kemik renkler ve incecik çizgi desenli takım elbiseler yaz için uygun görünüyorlar. Hatta takım elbiseyle t-shirt deneyebilirsiniz. İnce yakalı, dar kesimli, doğal renklerdeki tişörtler rahatlıkla ceketin içine giyilebiliyor. Önemli olan uyum sağlayabilmek.

stylish-modern-mens-ateliers-louisvuitton-2015-16

Farklılık  Fark Edildi

Yeni kuşak modacılar ve onların değişik yaşam tarzları, sosyal medyanın etkisi, hareketlenen yaşam biçimleri, insanların eğlenceye yönelmesi gibi sosyal unsurlar giyim kuşamda ve erkek modasında da belirleyici oldu. Şimdi sürekli seyahat eden ve yolculuğu sırasında bile ne giyeceğini düşünen yeni nesil erkekler var. Üstelik iyi kazanan bir kuşak bu, sonuçta harcamak isteyen bir kuşak.Erkek giyim modası şimdi bu beyler için kendini gösterme zamanı.

Editor

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir