2016 yılı Damat marka erkek modası 2016 yılı Damat marka erkek modası
1986 yılında sektöre adım atan Damat markası, Türkiye erkek modasında kaliteli kumaşları ve şık tasarımlarıyla modern bir stil yaratmayı amaçlamaktadır. Türkiye ve dünyada 200’den... 2016 yılı Damat marka erkek modası

1986 yılında sektöre adım atan Damat markası, Türkiye erkek modasında kaliteli kumaşları ve şık tasarımlarıyla modern bir stil yaratmayı amaçlamaktadır. Türkiye ve dünyada 200’den fazla noktada satış gerçekleştiren Damat 2016 ilkbahar yaz erkek modası için neler tasarlamış?

damat-2016

Damat 2016 ilkbahar yaz erkek modasında ceketten gömleğe, pantolondan yeleğe, smokine kadar her çeşit kıyafet yer almış. Takım elbiselerde değişmez renk gri ve siyah bu sezon da yer alırken mavinin hemen hemen her tonu kullanılmış. Ayrıca alt üst aynı istemeyenler için ceket ve pantolonun kombin yapıldığı takımlar da tasarlanmış. Bu takımlarda ceket kareli, pantolon ceketten farklı ama uyumlu bir renkte düz kumaştan tasarlanmış, böylelikle daha spor bir tarz oluşturulmaya çalışılmış. Aynı kareli kumaştan pantolon ve ceketten oluşan takımlar ise bu sezon var. Tek pantolonlarda çeşit çok daha fazla. Slim fit ya da standart, jean, kumaş çeşitli model ve tarz pantolonları mavi, gri, bordo, kırmızı ve daha birçok renkte bulmak mümkün. Düğün hazırlığındaki damatlar için smokin, papyon, smokin gömleği, ayakkabı ve hatta yaka çiçeğine kadar her şey düşünülmüş. Smokin için siyah, lacivert, bordo ve krem renkleri mevcut.

damat-erkek

Damat adaylarının smokinine uygun ayakkabıların yanında spor, günlük ayakkabı ve botlar tasarımları dikkat çekiyor. Renkler daha çok siyah ve kahverengi iken bordo, mavi gibi renkli giyinmeyi seven erkekler için de seçenekler mevcut. Tasarımlar arasında birkaç rengin aynı anda kullanıldığı günlük ayakkabılar da var.

damat-sonbahar

Damat erkek modası, aksesuar konusunda da erkeklere geniş seçenekler sunuyor. Çorap, evrak çantası, cüzdan, iç çamaşırı, kravat, kaşkol, pantolon askısı, bileklik, kol düğmesi ve telefon kılıfı ihtiyaçlarınıza yine çeşitli renk ve modellerde cevap vermeye çalışıyor.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir