Erkeksen Gel
2016 Yılının Gözde Erkek Parfümleri 2016 Yılının Gözde Erkek Parfümleri
Güzel kokmak, dikkat çekmek parfümün kullanılış sebepleri arasındadır. Erkeklerin zevklerine, beğenilerine hitap eden ve kendileriyle özleştiğini düşündükleri çokça parfüm çeşidi bulunmaktadır. Parfüm tercihlerinde erkekler,... 2016 Yılının Gözde Erkek Parfümleri

Güzel kokmak, dikkat çekmek parfümün kullanılış sebepleri arasındadır. Erkeklerin zevklerine, beğenilerine hitap eden ve kendileriyle özleştiğini düşündükleri çokça parfüm çeşidi bulunmaktadır. Parfüm tercihlerinde erkekler, kendi beğendiklerinden çok karşı cins için güzel olan kokuları kullanmaktadır.

Erkeklerin satın aldıkları ve düzenli olarak kullanmayı tercih ettikleri 2016 yılının en seçkin erkek parfümleri şunlardır;

1- Guerlain Homme: Çıkış noktası Mojito kokteylidir. Enerjik hissettirir, iç açıcı, şaşırtıcı, çekici bir parfümdür.

guerlain-homme-erkek-parfumu

2- Bvlgari Aqva: Mavinin ve yeşilin mükemmel uyumu sayesinde okyanus esintilerini yansıtır.

3- Chanel Allure: Kalp ritmini hızlandıran sportif, çekici ve risk almayı seven erkeklerin tercihidir.

4- Eternity For Men: Klâsiklerin arasında yerini almıştır. 35 yıla aşkın bir süredir erkeklerin vazgeçilmediği parfümlerden biridir. 5- Euphoria Men Intense: Maskülen bir yapısı vardır. Kışkırtıcı ve gizemli bir kokusu vardır.

2016-erkek-parfumleri

6- Angel Men: Karizmatik ve kuvvetli erkekler için, zıt esansların kullanıldığı bir parfümdür.

7- Dirty English: Yakın zamanda Juicy Couture tarafından çıkarılmıştır. Odun kokusu ve bergamotun bir araya gelmesiyle erkeklerin beğenisini kazanmıştır.

8- One Million For Men: Süsen kötü, paçulinin yanına sandal ağacı özü eklenerek, aşırılıkların kokuya dönüşmüş hali olarak bilinir.

one-million-erkek-parfumler

9- Gucci: Dinamik ve baştan çıkarıcı özellikte, yeşil kişniş, afrodiziyak portakal çiçeği ve paçulinin egemenliği altındadır.

10- Hugo Boss No.6: Modern erkeğin kokusu olarak dünyada çok satan parfümler listesindedir.

2016 yılına ait en gözde erkek parfümleri arasında eskiden beri vazgeçilmeyen klâsik parfümler yer almasına rağmen, daha çok yeni ve modern insanın beğenilerine özgü kokuları içeren ve karşı cinsin etkilendiği kışkırtıcı parfümler çok satılmaktadır. Hem Türkiye’de hem Dünya piyasasına okyanus esintilerinin ve odun parçalarının muhteşem bileşimlerini içeren kokular hâkimdir.

Editor

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir