Moda hepimizin yakından takip çeşitli alanlarda yeni ve popüler olan ürünlerin trendini oluşturmaktadır. Giyim modası en çok takip ettiğimiz kıyafet dalındaki yeniliklerdir. Sizlere erkeklerin...

Moda hepimizin yakından takip çeşitli alanlarda yeni ve popüler olan ürünlerin trendini oluşturmaktadır. Giyim modası en çok takip ettiğimiz kıyafet dalındaki yeniliklerdir. Sizlere erkeklerin tercih ettiği  gömlekler ve yeni sezonda bu gömleklerin modadaki tercih edilen renk ve tasarımlarından bahsetmek istiyoruz.

kareli-kislik-gomlek

Genellikle bayanların takip ettiğini düşündüğümüz moda şık ve yakışıklı görünmek isteyen erkeklerin ilgi alanlarından biridir. Klasik, spor vb giyim şekillerinin olmazsa olmazı olan gömlekler birbirinden renkli çetişitli figürlerin işlendiği modeller ile tasarlanmıştır. Giyimde etkin rolü olan iklim şartları gömlek giyinmeyi sevenlerde sonbahar kış aylarında olumsuz düşüncelerin kapılmaya sebebiyet vermektedir Ancak olumsuz düşünmemelisiniz. Çünkü sonbahar kış sezonunda erkekler kalın dokuma gömlekler ile bu düşüncelerine son verebilirler. Bu tür gömlekler normal gömleklerden farklı gözükmez. Kalın dokusuyla hem sıcak tutar hem içi gözükmez. İnce gömleklerde oluşan içinden atlet görünme sorunu böylelikle giderilmiş olmaktadır. Bu tarz gömlekler takım elbise ile kullanılabileceği gibi kumaş kanvas vb tüm pantolonlar üzerinde oldukça şık duracaktır. Özellikle takım elbiselerde açık renk tonları tercih edilen gömleklerin hoş durduğunu fark edebilirsiniz. Sizlere sizleri sıcak ve şık gösterecek gömlek modelleri ile alakalı kısa tüyolar vermek istiyoruz.

kalin-gomlek-modasi

Oduncu gömlekleri; Bu tür gömlekler tercih edilmemekte fakat bizler tam tersini düşünmekteyiz. Oduncu gömlekleri doğru takım arkadaşları kullanılarak giyildiği zaman hoş ve çekici görülmektedir. Bu gömleklerin içine sonbahar kış sezonuna uygun tshirt giyerek ya da üzerine yelek giyerek güzel bir kombin oluşturabilir ve soğuktan korunabilirsiniz.

kalin-erkek-gomlek

Diğer bir erkek gömlek çeşidimiz olan kalın dokuma kot gömlekleri modacıların ve gençlerin favorileri arasında yer almaktadır. Erkekler de çok hoş bir görünüme sahip olmaktadır. Çok kullanışlı olan bu gömlekleri şık ve spor olarak giyebilirsiniz. Başka bir gömlek modeli ise kışın en çok tercih edilebilen birbirinden farklı renk ve şekillerde olan kadife gömleklerdir. Genelde yaş ortalaması yüksek kesimlerde sık gördüğümüz bu gömlekler gençlere de çok yakışmaktadır.

Birbirinden farklı hoş şık ve soğuktan koruyabilecek kalın dokuma gömlekler hakkındaki incelikleri sizlere fısıldamış olduk. Tercih tamamen sizin tarz ve zevkinize aittir. Sonbahar kış sezonun da bu tarz gömlekleri alternatifleriniz arasına almanızı ve farkı görmenizi isteriz.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir