5 Adımda Tarz Bir Erkek Olmanın Yolları | Erkeksen Gel
5 Adımda Tarz Bir Erkek Olmanın Yolları 5 Adımda Tarz Bir Erkek Olmanın Yolları
Aktif olarak hayatın içinde olan her erkek aynı zamanda kendi tarzını da yaratmayı hedeflemektedir.  Erkekler için kendi tarzını yaratmak bazı özelliklerin bir araya uyum... 5 Adımda Tarz Bir Erkek Olmanın Yolları

Aktif olarak hayatın içinde olan her erkek aynı zamanda kendi tarzını da yaratmayı hedeflemektedir.  Erkekler için kendi tarzını yaratmak bazı özelliklerin bir araya uyum içinde gelmesiyle gerçekleşir. Gelin tarz bir erkek olmanın yollarını adım adım irdeleyelim. 

modern_erkek_oneriler

Kendinize Güvenin 

Kendine güven bu işin olmazsa olmazıdır. Bir toplulukta kendinizi gösterirken ya da bir kadını etkilemek isterken duruşunuz, konuşmanız, jest ve mimikleriniz önemlidir. Bütün bunları düzgün bir biçimde gerçekleştirmeniz kendinize güvenle mümkündür. Kendine güvenli bir erkek tarzını daha iyi ortaya koyar.

Bakımlı Olmaya Özen Gösterin

Madem tarz olmaktan bahsediyoruz bu işte bakım da şart. Bakım derken sadece dişinizi fırçalamayı, tırnaklarınızı kesmeyi düşünmeyin. Tarz olma yolunda bakımlılık kılık kıyafetinizden saç şeklinize kadar özen göstermenizden geçmektedir. Böylece tepeden tırnağa özenli bir görüntü sunarak kendi tarzınızı karşınızdakine gösterebilirsiniz.

Bilgi ve Kültür Seviyenizi Arttırın

Erkeği karizmatik yapan en önemli detaylardan biri bilgi ve kültür seviyesidir. Bilgi ve kültür seviyeniz arttığında konuşmanız ve hitap şekliniz de daha düzgün olacaktır. Daha farklı, genel ifadelerden uzak, zengin kelimelerle karşınızdakiyle konuştuğunuzu düşünün. Daha etkileyici olmaz mı? Ne kadar bilgili olduğunuzu gören kişi, aynı zamanda çok tarz bir erkek olduğunuzu da düşünecektir.

tarz_erkek

Sosyalleşin

Bütün bunlara dikkat edip evinizden dışarı çıkmıyorsanız yanlış yapıyorsunuz. Mutlaka dışarı çıkıp arkadaş ortamlarında kendinizi gösterin. Kendinizi gösterdikçe tarzınızı da geliştirecekseniz. Unutmayın bilgi ve kültür sadece kitap okuyup film izlemekle artmaz. Yeni yer ve ortamlarda  yeni insanlarla tanışmanız gerekiyor.

Kendinizi İyi Tanıyın

Bu saydıklarımızı tek bir potada eritebilmek ve tarzınızı yaratabilmek için kendinizi iyi tanımanız gerekmekte. Nasıl kitaplar okuyacağınızı, hangi ortamlara gireceğinizi, hatta hangi renk kıyafetler giyeceğinizi bilmek kendinizi tanımakla mümkündür. Kendinizi bilin ve tarzınızı ona göre şekillendirin.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir