Alışveriş Sevmeyen Erkekler İçin Asla Modası Geçmeyenler Alışveriş Sevmeyen Erkekler İçin Asla Modası Geçmeyenler
Erkeklerin çoğunluğu alışverişi sevmez. Alışverişe çıktıklarında ihtiyaçları veya almaları gerekenleri hemen alıp alışverişi bitirmeyi tercih ederler. Erkeklerin alışveriş alışkanlığı olarak gördüğümüz bu davranış kolay... Alışveriş Sevmeyen Erkekler İçin Asla Modası Geçmeyenler

Erkeklerin çoğunluğu alışverişi sevmez. Alışverişe çıktıklarında ihtiyaçları veya almaları gerekenleri hemen alıp alışverişi bitirmeyi tercih ederler. Erkeklerin alışveriş alışkanlığı olarak gördüğümüz bu davranış kolay kabul edilir ve süre gelen bir durumdur. Erkek modası içinde erkeklerin hayatını kolaylaştıracak ürünler vardır. Asla modası geçmeyen bu ürünler sayesinde erkekler bir taşla yüz kuş birden vurabilirler. Böylece sevmedikleri alışverişe daha az zaman ayırır, rahat olurlar. Peki ne yapmalı? Ne almalılar?

erkek-giyim-alisveris

Erkeklerin alışveriş alışkanlığı konusunda yaptıkları hata, çıktıkları alışverişte ilk giydikleri kıyafetleri hemen almalarıdır. Halbuki üzerlerine tam olan ürünleri alırlarsa uzunca bir süre alışverişe çıkmak zorunda kalmazlar. Montlar, kazaklar, ceketler üzerinize “cuk” diye oturmalı. Tıpkı bir eldiven gibi. Aksi halde biraz dar oldu, bir küçük bedenini alsaydık yakınmalarını yaşamazsınız. Erkek modası içindeki önemli aksesuarlar ve modası geçmeyenlerden biri de kravatlardır. Ancak kravat alırken de boyunun, deseninin ve renginin tespitini klasik modellerden yapın. Yıllarca giyeceğiniz spor kesimler de öneriler arasındadır. Ayakkabılar hep zirvededir. Dost başa düşman ayağa bakarmış. Boşverin siz hep klasik ayakkabıları tercih edin. Ruganlar, deri ayakkabılar, deri botların modası geçmez unutmayın. Asla modası geçemeyen kıyafetlerden biri de tişörtler ve gömleklerdir. Ancak burada tişörtleri desenli, baskılı alırsanız birkaç sene sonra modası geçebilir. Gömleklerde de klasik ve slimfit modelleri tercih edin. Uzun süre modası geçmez.

erkek-giyim-modelleri

Asla modası geçmeyen aksesuarlardan biri de saatlerdir. Modern saatlere çok kapılmayın. Unutmayın, köstekli saatler halen var. Klasik deri veya metal kordonlu saatlerin modası da kolay kolay geçmez. Erkeklerin alışveriş alışkanlığı kırılmaz. Ama erkek modası ve tarzı için doğru kararlar alabilir. O yüzden kıyafetlerinizi bedeninize uygun ve klasik, nostaljik kumaşlardan seçin ki ömrü uzun, şıklığı kalıcı olsun.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir