Amerikan Erkeklerinin Sokak Modası Yolculuğu Amerikan Erkeklerinin Sokak Modası Yolculuğu
Amerikan denilince akla ilk gelenler arasında ‘özgürlük ülkesi’ olur. Her sokağının başka bir maceraya açıldığı, insan çeşitliliğinin en çok olduğu ülkelerden biri olan Amerika,... Amerikan Erkeklerinin Sokak Modası Yolculuğu

Amerikan denilince akla ilk gelenler arasında ‘özgürlük ülkesi’ olur. Her sokağının başka bir maceraya açıldığı, insan çeşitliliğinin en çok olduğu ülkelerden biri olan Amerika, modada da öncü ülkeler arasında yer alır. Modanın akla ilk getirdiği bayanlardır. Ama erkeklerinde modayı fazlasıyla takip ettiği ve siz erkekler için aslında oldukça önemli olduğu göz ardı edilmemelidir.

erkek-sokak-giyim.jpg

Her Sokağının Tarzı Vardır

Erkek sokak giyim konusunu ele almak gerekirse, bu sene klasiklerin dışına çıkmış ve özgürlüğü fazlasıyla yakalamış durumdasınız. Yırtık kot, hippi tarzı, spor, ceket ve klasiğin harmanlanmasıyla ortaya çıkan salaş ve şık görüntüler çekiciliğinizi arttırmanın yanında kalitenizi de ortaya koymakta. Renk cümbüşlerinin sadece bayanlar için olduğunu söyleyemeyiz. Ceketler, gömlekler hatta pantolonlar bile renkleniyor.

Ayrıca , ‘kadınlar bu çantada ne taşır bu kadar ‘ diyen sizler, artık bayanlarında bu soruyu sizlere yöneltmesi kaçınılmaz olacak. Hazır olun! Çünkü bu sene siz baylarından ellerinden ve sırtlarından çeşit çeşit çantalar eksik olmayacak. Sokak modası erkek – kadın dinlemeden bu sene modayı ele geçirmiş durumda. Mevsimlik trench kotlar, modern görünümlü ve salaş ceketler kurtarıcınız olacak. Sadece düz bir siyah tişörtün üzerine giyeceğiniz bu senenin modası olan bir ceket ile tüm dikkatleri üzerinize çekmek oldukça kolay.

sokak-modasi-erkek.jpg

Aksesuar Kullanımı

Aksesuar kullanımının sadece bayanlar için olmadığını 2017 sokak modası ile bayanlara anlatmak ister gibisiniz. Bu sene çantanın yanı sıra fular, şapka ve gözlükleriniz üzerinizden eksik olmayacak. Artık modayı takip etmeseniz bile bir şekilde modanın akımına kapılmamanız imkansız hale geldi. 2017 sokak modası ile şıklığı ve kaliteyi bir arada yaşamanı, ayrıca Amerika’nın özgür modası içine karışmanız sizi kendinizden geçirecek.

2017-sokak-modasi.jpg

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir