Arabasına Aşık Erkekler Arabasına Aşık Erkekler
ARABASINA AŞIK ERKEKLER Bazı alışveriş merkezlerinin otoparklarında bir çoğumuz görmüşüzdür, harıl harıl park yeri arayan telaşlı beylerden mutlaka. Bu manzara özellikle Türk erkekleri arasında... Arabasına Aşık Erkekler

ARABASINA AŞIK ERKEKLER

Bazı alışveriş merkezlerinin otoparklarında bir çoğumuz görmüşüzdür, harıl harıl park yeri arayan telaşlı beylerden mutlaka. Bu manzara özellikle Türk erkekleri arasında son derece yaygındır. Buradan bakınca evet bu adam arabasına aşık diyebiliriz.

erkek-dunyasi

Hani indikten sonra arabanın etrafında birkaç tur atar, yan aynaları kazağının ucuyla siler ve en mükemmel yere park ettiğinden emin olmaya çalışır. Evet evet tam olarak arabasına aşık olan beyler bahsettiğimiz.

erkekler-ve-arabalarinin-onemi

Çocukluktan Kazanılan Bir Sevgi

Arabasıyla aşk yaşayan erkekler için bu durum aslında çocukluk yıllarından gelen bir duyumsamadır. Erkek çocukları bilindiği gibi en çok arabaları sever. Biraz konuşmaya başladığında babasına araba markalarını sorar ve adım adım ezberler onları. Yine rol model olan babayla kısa araba turları atar.

erkekler-ve-arabalari

Büyüyüp tabiri caizse adam olduğunda, eli ekmek tuttuğunda hemen soluğu galeride alır ve göz bebeği gibi bakacağı arabasını satın alır. Arabasını karısından veya sevgilisinden çok seven erkek var mıdır bilinmez ama bazen, arabalarına harcadıkları zamanı partnerlerine harcasalar herhalde daha verimli bir ilişkileri olacaktır.

erkeklerin-hayatinda-arabalar

Bebeğe Bakarcasına İlgi Alaka

Arabasına aşık erkekler için temel özellik sürekli bir bakım, temizlik ilgi ve alaka durumudur ki bu bazen eşler arasında problem dahi olabilmektedir. Adam düzenli olarak her gün arabayı yıkar yada yıkatır, koltukları kılıflarla kaplar, cilası ve parfümlenmesi derken sürekli arabayla meşguldür.

erkekler-icin-arabalar

Yabancı bir yere gitti mi habire camdan arabasını kontrol eder. En güzel park yerini bulasıya kadar sevgilisini ağaç eder. Yok mu böyle tipler, evet var ve böyle adamlarla birlikte olmak hayli zor. Onun arabasını aranızda kara kedi gibi görmezseniz sorun yok ama tüm ilgi odak noktası ben olmalıyım diyorsanız bir kez daha düşünmelisiniz.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir