“Aşık Erkek” Tavırlarından Bellidir “Aşık Erkek” Tavırlarından Bellidir
Seviyor, sevmiyor, seviyor, sevmiyor, seviyor…! Artık bir erkeğin sizi sevip sevmediğini anlamak için güzelim papatyaları katletmenize gerek kalmadı. İşte erkek arkadaşınızın yada eşinizin, size... “Aşık Erkek” Tavırlarından Bellidir
Seviyor, sevmiyor, seviyor, sevmiyor, seviyor…!
Artık bir erkeğin sizi sevip sevmediğini anlamak için güzelim papatyaları katletmenize gerek kalmadı.
İşte erkek arkadaşınızın yada eşinizin, size aşık olup olmadığını anlamanız için birkaç ipucu…:)

Sizi etkilemek için giyiniyor mu?

Bahsettiğimiz her daim podyumlardan fırlamış gibi giyinen tipler değil tabii ki.Zaman zaman sizin giydiğiniz t-shirtü giymesi, gitmeye karar verdiğiniz bir davette sizin giydiğiniz elbiseye uygun olması için kravat, mendil takması yada sadece siz giydiğiniz için ve uyumlu olmak için nefret ettiği renklerde giyinmesi…Bunlardan hiçbiriyle karşılaşmıyorsanız, muhtemelen açık renk bir jean ve üzerine de genelde düz renklerde bir t-shirt giyen, hiçbir şekilde “kendince” rahat ettiği bu tarzın dışına çıkmayan bir erkek arkadaşınız var demektir.Ve genelde bu tür erkekler evde boxerla gezen, giyimle kuşamla işi olmayan tiplerdir.Tabii ki biraz olsun dikkat ediyorsa sizinle uyumlu olmaya, bu iyiye işarettir; rahat olun.

Yaratıcı buluşma önerileri sunuyor mu?

Birlikte sinemaya gitmek ve ardından yenen güzel bir yemek, aslında güzel bir plandır.Ancak özel değildir.Size özel dakikalar yaşatacak bir yere götürmesi ve yaptığı plana kendinden de bir şeyler katması daha özel olacaktır.Mesela okuduğunuz kitapta yada dergide beğendiğiniz bir mekana sizden habersiz yaptırdığı bir rezervasyon, size daha özel biri olduğunuzu hissettirecektir.

Sizin için ne yapıyor?

Genelde erkekler yalnız yaşıyorlarsa, evleri o kadar da düzenli ve temiz olmayacaktır.Siz gideceksiniz diye evini temizliyor ve düzenliyorsa, ki çoğu erkek tüm bunları yapmaktan pek hoşlanmaz, evlilik için uygun olduğunun sinyallerini veriyor demektir.

Sizi görmek için önemli bir maçı kaçırıyor mu?

Tabii ki sıradan bir maç değil kastettiğim…Sonucu belli olan, aslında takip ettiği yada desteklediği bir takım değil ama o akşam maç var.Ama erkek arkadaşınız sizin yanınıza gelmeyi tercih ediyor.Boşuna sevinmeyin.Kupa maçının yapılacağı gün sizinle görüşmek isterse, epeyce bir yol katetmişsiniz demektir.Muhtemelen “futbol saplantısı olmayan” nadir görülen bir türe denk gelmediniz.:) Sizinle bu önemli maça rağmen görüşmek isteyen bir erkek arkadaşınız varsa, siz çoktan golü atmışsınız.Tebrikler…:)))

Yazar:”İlişki”ye “İlişki”n

Didemgvn

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir