Aşık Kadının Beden Dili

KADIN AŞIK OLURSA

İnsanlar duygularını gizleyebilir ancak benden dili onları ele verecektir. Aşk insanın aklını başından öyle bir alır ki her davranışınızı kontrol edebilseniz de bakışlarınızı gizleyemezsiniz. Bakışlarınız hemen sizi ele verir.

ask-ve-kadin

Beyler, bir bayanın size aşık olduğunu anlamanın birkaç yolu var;

Öncelikle aşık kadın, çevrenizden araştırma yapacaktır. Eğer bilgilerinizi öğrenebileceği ortak arkadaşlarınız yoksa, isminizi, telefonunuzu veya sosyal medya hesaplarınızı bulmaya çalışacaktır.

Nelerden hoşlanıp hoşlanmadığınızı öğrenmenin yollarını arayacaktır. Hatta cesaretini toplayıp sizinle tanışmak için yanınıza kendi gelecektir.

asik-olan-kadinlar

Aşık kadın bakışlarını gizleyemez. Çoğu zaman hayran hayran size baktığını görürsünüz.

Konuşurken bacaklarını çapraz yapar, başı bir yana eğik, gözlerinizin içine bakar ve saçlarıyla oynar, farkında olmadan nefes alıp verişi hızlanabilir, kekeleyebilir, yanakları kızarır.

Her türlü esprinize gülecektir, kötü esprilerinize bile.

asik-kadinlar

Size iltifatlar edecektir. Örneğin, saç stilinizin çok iyi olduğunu, kıyafetinizin üzerinize ne kadar yakıştığını söyleyecektir.

Aşık kadınla aynı ortamı paylaşmak;

Aynı ortamındaysanız sizi her durumda destekleyici ve savunucu konuşacaktır.

Sizinle vakit geçirmek için her durumu değerlendirecektir. Arkadaş toplantıları, eğitim seminerleri, iş ve gezi ortamlarında ummadığınız şekilde karşınıza çıkacaktır.

asik-kadin-davranislari

Bayanlar temastan çekinirler, ama konuşurken sık sık kolunuza dokunuyorsa bu da sizden hoşlandığının bir belirtisidir.

Size küçük sürprizler yapacaktır. Özel günlerinizde sizi ilk o arayacaktır. Bazen kimden geldiğini anlayamayacağınız küçük hediyeler gönderecektir.

Aşık kadının yapamayacağı şey yoktur;

Sevdiğiniz şekilde olmaya çalışacaktır. Beğeneceğiniz kıyafetler giyip, en güzel makyajıyla karşınıza çıkıp bu şekilde sizi etkilemeye çalışacaktır.

Ayrıca çok kıskanç da olacaktır. Çünkü aşık kadın sizin dikkatinizin kendisi üzerinde olmasını ister. Yanınızdaki bayana göstereceğiniz ilgiye tahammül edemeyip durduk yere karşı bayana tavır alabilir.

Bir kadın size aşık olmuşsa şanslısınız demektir. Beden dilini iyi okur, verdiği mesajları doğru algılarsanız mutlu bir birliktelik yakalayabilirsiniz.

No Comments

Be the first to start a conversation

Leave a Reply

  • (will not be published)