Aşka Olan İnancını Kaybeden Erkekler Aşka Olan İnancını Kaybeden Erkekler
Aşka inancını kaybeden erkekler Tutku duygu aşk, kendine bağlılık ve inanç ister. Özellikle erkekleri hayatından bezdiren aşka inancı kaybetmek, en önemli duygu yetisini kaybetmektir.... Aşka Olan İnancını Kaybeden Erkekler

Aşka inancını kaybeden erkekler

Tutku duygu aşk, kendine bağlılık ve inanç ister. Özellikle erkekleri hayatından bezdiren aşka inancı kaybetmek, en önemli duygu yetisini kaybetmektir. Aşk ki duyguların en yücesi, kişiyi mutluluğun zirvesine taşıyan bir olgudur. Ona ve onun varlığına inanmayan erkeğin gerçek manada aşık olabileceğini aklınızdan çıkarınız.

aska-inancini-kaybetmis-erkek

Yapılan fedakarlıkların karşılıksız kalması

Elbette sevgi ve aşk karşılık beklenmeden beslenen duygulardır. Çok seven insan sevgisiyle orantılı olarak fedakarlık yapar. Lakin yapılan fedakarlıkların karşı tarafta etki yapmadığı, kıymeti bilinmediği anlaşıldığında kişinin aşka olan samimiyeti kaybolur.

asik-olamayan-erkek

Mutsuz ve umutsuz erkeklerdir

Aşık olup, evlenip mutlu bir yuva kurmak kadınların olduğu gibi erkeklerin de hayalidir. Doğal olarak aşka inancını kaybeden erkek, bu tür hayallere perde çeken erkektir. Eğer bu duruma düşerseniz, geleceğe dair umutlarınız söner.

asik-erkekler-nasil

Kadınlara bakış açısı değişen erkeklerdir

İster istemez kadınlara ve kadın duygularına saygısında incelme olur. Takdir edersiniz ki, aşka olan inancını kaybetmesine sebep olan ana faktörler, erkeğin hayatına giren kadınlardır. Onların yanlış tavır ve tutumları, beraberinde gelen kötü ilişkileri, kadınlara karşı ön yargılarının oluşmasına neden olur.

asik-erkekler-nasil

Yeni yelkenler açması için zaman gerekir

Bir kadın o erkekten hoşlansa bile, erkeğin kadını anlaması ve ona inanması hayli zaman alır. Eski aşkların ve kadınların açtığı yaraların kapanması için zaman şarttır. Kişinin olanları hazmetmesi, sindirmesi için bu zaman gereklidir.

asik-erkekler

Yeni aşka başlasalar bile her an ayrılık beklentisi içinde olan erkekler

Aşka olan inancını kaybetmiş erkek, yeni ilişkilerinde hep şüphe hisseden erkeklerdir. Onların bu içgüdülerinin giderilmesi için, bayanların çaba sarf etmesi gerekir. İnancın nasıl kaybolduğunu anlaması ve o noktalar üzerinde hassas durması gerekir. Ancak bu şekilde erkekler, yeniden aşka inanır.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir