Aşkı Canlı Tutmanın Yolları
Aşkı Canlı Tutmanın Yolları Aşkı Canlı Tutmanın Yolları
Bir aşka yelken açmak kadar o aşkı canlı tutmak da o kadar önemlidir. Çünkü her şeyde olduğu gibi ilişkiler de zamanla yıpranmaya başlar. Yıprandıkça... Aşkı Canlı Tutmanın Yolları

Bir aşka yelken açmak kadar o aşkı canlı tutmak da o kadar önemlidir. Çünkü her şeyde olduğu gibi ilişkiler de zamanla yıpranmaya başlar. Yıprandıkça da sorunlar artar ve her an bitme durumu söz konusu olur. İlişkilerde kadının ilgisini canlı tutmak için bir takım yöntemler mevcuttur

aski-canli-tutmanin-yollari.jpg

Bunları Uygula Aşkın Canlı Kalsın

1- Bir ilişkinin en önemli unsuru saygıdır. İnsan saygı duymadığını sevemez ve saygı duymadığından da sevgi bekleyemez. O yüzden karşındakine mutlaka saygı duymak ve bunu hissettirmek gereklidir. Tabi ki karşındakinden de bunu beklemek çok ideal bir davranış olacaktır, ilişkiye bitiren hatalar arasında en çok rastlananı saygısız davranışlardır.

2- Üslup her zaman her şeyin başında gelir. Her durumda üslubu korumak çok önemlidir. Özellikle de kavga ve gerginlik anlarında mutlaka yumuşak ve soğukkanlı davranmak gerekir ki köprüler tamamen atılmasın.

aski-canli-tutmak.jpg

3- Aşk yaşayan insanların her daim yapmaları gereken en önemli hareketlerden birisi sevdiğini karşısındakine söylemesidir. Her insan sevildiğini bilse de bunu duymak ister. O yüzden “seni seviyorum” cümlesi mümkün olduğu kadar kullanmak gereklidir.

4- Aşkına onu ne kadar sevdiğini söylemek de başlı başına güzel bir yöntem olsa da yeterli olamayabilir. Bunun eyleme dökülmesi çok önemlidir. Hayatının merkezine onu koyduğunu hareketlerinle de gerçekleştirebilmelisin.

5- Çiçek almak basit ve sıradan bir eylem gibi görülebilir ama utulmamalıdır ki küçük şeyler bazen sandığımızdan çok daha fazla mutlu eder karşımızdakini. O yüzden en azından 2 ayda bir de olsa sevgiline çiçek almayı ihmal etme. Ve unutma bu davranış ilişkiyi canlandırmak açısından çok önemlidir.

aski-nasil-canli-tutarsiniz.Jpeg

6- Günlük hayatın yapılması gereken işlerinden dolayı sevdiğini görmeyi ihmal etmemek gereklidir. Yapılacak işler asla bitmez. Bu yüzden işlerin yoğunluğunun geçmesini beklememek gerekir ve sürekli aşkını görmenin yollarını bulmak gerekir. Bu şekilde ilişki tamamen canlı kalacaktır.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir