Aşkınızın Ömrünü Uzatma Rehberi Aşkınızın Ömrünü Uzatma Rehberi
Düne kadar deliler gibi sevdiğiniz insandan artık soğudunuz mu? Buluşmak için saatler saydığınız insandan artık köşe bucak kaçıyor musunuz? Tüm bu sorulara cevabınız “Evet”... Aşkınızın Ömrünü Uzatma Rehberi

Düne kadar deliler gibi sevdiğiniz insandan artık soğudunuz mu? Buluşmak için saatler saydığınız insandan artık köşe bucak kaçıyor musunuz? Tüm bu sorulara cevabınız “Evet” ise işte size aşkınızın ömrünü uzatmak için ufak tüyolar…

Askinizin-Omrunu-Uzatma

İster yıllar süren bir ilişkiniz olsun isterseniz de birkaç aylık taze bir ilişki sahibi olun. Ne olursa olsun ilişkinizden bir süre sonra karşınızdaki bayana karşı soğuma hissine kapılıyorsanız ilişkinizin bir yerlerinde değişikliğe ihtiyaç var demektir. Aşkınızın ömrünü uzatmak için gerekli olan bu değişikliklerden en önemlisi ilişkinin heyecanını en üst seviyeye çıkarabilmektir. Monotonluk insanların günlük yaşantısından duygusal ilişkisine kadar birçok evrede olumsuz etki göstermektedir.  Uzun soluklu bir ilişki yaşamanın sırrı ilişkinize katacağınız ufak heyecanlardan geçer. Cinsel isteklerinizi değiştirmeniz ve farklı fanteziler geliştirmeniz hem karşınızdaki bayanı hem de sizi rutin döngünüzden çıkaracaktır. Günlük yapılan aktivitelerin değiştirilmesi ve yeni hobilere yönelmek ilişkinizi eğlenceli kılarken, monotonluktan da uzaklaştıracaktır.

İlişkinizde yaşayabileceğiniz olumsuzluklardan uzak durabilmek İçin aşırı kıskançlık huyunuzdan kurtulun. Her kadın kıskanan erkekten hoşlanır. Fakat aşırı kıskançlık kavgaların ve hatta ayrılıkların temelini oluşturmaktadır. Sevdiğiniz kadını sahiplenin ancak ona duyduğunuz güveni de hissettirmeyi unutmayın. Dillere destan bir aşk yaşamanın en önemli kriteri geçmişin üzerine çizgi çekmektir. Eski sevgiliniz ile yaşadıklarınız mazide kaldı. Yeni ilişkinize bir şans tanıyarak önünüze bakmanız, ilişkinizin temelini sağlamlaştıracaktır. Herkesin kendi görüşü olsa da karşınızdaki bayanı değiştirmeye çalışmayın. Onu olduğu gibi kabul edin ve olduğu gibi sevin.

Askinizin-omru

Ufak sürprizler yaparak aşkın büyülü gücünü ortaya çıkarmak oldukça kolay. Dürüstlük, sadakat, karşılıklı anlayış ve saygı ile aşkınızın ömrünü uzatmak sizi elinizde. Unutmayın ki ne kadar severseniz o kadar da sevilirsiniz.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir