Erkeksen Gel
Ayakkabı Deyip geçme.. Ayakkabı Deyip geçme..
Ayakkabı tercihlerinden ne ilişkiler bitiyor, ne ocaklar sönüyor :) iş tabiî ki de bu boyutta olmasa da ayakkabı seçimi ciddi anlamda ilişkilere darbe vurabiliyor.... Ayakkabı Deyip geçme..

Ayakkabı tercihlerinden ne ilişkiler bitiyor, ne ocaklar sönüyor :) iş tabiî ki de bu boyutta olmasa da ayakkabı seçimi ciddi anlamda ilişkilere darbe vurabiliyor. Ayakkabı trendinde en iyi anlaşılması gerekilen mevzu yumurta topuk ayakkabının tarihe gömülmesidir :)o rezil ayakkabıdan sonra ben diğer ayakkabıların hepsini de çok seviyorum :)

İşin şaka kısmını atladıktan sonra erkeklerin giymemesi gereken ayakkabıların başında sivri burunlu ayakkabılar geliyor. Hala giyen erkekler azda olsa var ve neyin akımıyla buna devam ediyorlar bilemedim.

Erkeklerde en fazla dikkat çeken modellerden olan Tomslar göze oldukça hoş geliyor.

ayakkabı

 

Ben buna bittim :)epsinin ayağında birer Toms ve renkleri lolipop gibi :)

ayakkabı1 ayakkabı2 ayyakabı3

 

 

Toms modellerini genellikle daha genç kesim tercih ediyor gibi görünüyor. Bunun yerine her yaştan hatta cinsiyet ayrımı yapmaksızın ve benimde çok beğendiğim bir model olan tımberland ayakkabıları oldukça başarılı buluyorum.

ayakkabı4

 

Beyler sizlerden tek ricam bu ayakkabıyı alırken tabanını beyaz almayın. Kahverengi tabanlılar oldukça elit gözükürken, beyaz tabanlı tımberlandler adeta basitlikten bağırıyor. En iyi modellerini mağazaların raflarında bulabilirsiniz. Daha uygun fiyatlıları maalesef beyaz tabanlı modellerden oluşuyor.

Şık bir seçim yapmak isterseniz size süet ve tarz ayakkabıları önerebilirim. Hafif sivri burunlu süet ayakkabılar kesinlikle çok şık. Süet hastası biri olarak tavsiyelerimi dikkate alacağınızı umuyorum :)

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir