Bir Erkeği Çekici Kılan 6 Aksesuar Detayları | Erkeksen Gel
Bir Erkeği Çekici Kılan 6 Aksesuar Detayları Bir Erkeği Çekici Kılan 6 Aksesuar Detayları
Kadınlar tarafından bakıldığında bir erkeği çekici kılan detaylar oldukça fazladır. Bu detaylar arasında tabi ki de aksesuarlar büyük rol oynamaktadır. Erkek aksesuarlarında en çekici... Bir Erkeği Çekici Kılan 6 Aksesuar Detayları

Kadınlar tarafından bakıldığında bir erkeği çekici kılan detaylar oldukça fazladır. Bu detaylar arasında tabi ki de aksesuarlar büyük rol oynamaktadır. Erkek aksesuarlarında en çekici olan ilk 6 ürünü sizinle paylaşıyoruz.

cekici_erkekler

  1. Kol Saati

Erkeklerin en fazla kullandığı aksesuarlardan biri olan kol saatleri, kadınlar tarafından oldukça çekici bulunmaktadır. Şık saatler kullanan erkekler diğerlerine göre her zaman daha öndedir.

  1. Atkı Ve Şallar

Özellikle mevsim geçişleri ve kış aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından olan atkılar ve şallar, erkeklerin çok daha cool bir görünüme sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Kaban ya da spor montların içine kullanılan şalların yanı sıra ceket yakası içine de kombine edilen atkılar, erkekleri kadınların gözünde daha çekici yapmaktadır.

  1. Kol Düğmeleri

Erkeklerin en şık aksesuarlarından biri olan kol düğmeleri bir erkeği çekici kılan detaylar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle takım elbiseler içine seçilen gömlekler ile kullanılan kol düğmeleri, erkeklere hem şık hem çekici bir özellik kazandırmaktadır.cekici_kilan_aksesuar

  1. Kemer

Erkekler için en kullanışlı olan aksesuarlardan biri de kemerlerdir. Deri ve büyük tokalı kemerler, erkekleri en çekici kılan aksesuarlardan biridir. Hem takım elbiseler hem de jean pantolonlar ile kullanılan kemerler, çekici olmak için yeterli olan aksesuarlardandır.

  1. Dövmeler

Bir erkeğin çekiciliğine çekicilik katan en güzel aksesuarlardan biri de dövmelerdir. Vücudun farklı bölgelerinde yer alan dövmeler arasında kadınlara en çekici gelenler ise omuz bölgelerinde yer alan dövmelerdir.

  1. Bileklikler

Erkeklerin kadınlar kadar çok aksesuar seçeneği olmadığı bir gerçektir. Ancak bir bileklik bile erkeklerin çekici olması için yetmektedir. Özellikle deri bileklikler kadınlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Boncuklu bileklikler ve gümüş detayları bulunan bileklikler de bir erkeği çekici kılan detaylar arasındadır.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir