Bir Erkeğin Dikkatini İlk Bakışta Nasıl Çekersiniz ? Bir Erkeğin Dikkatini İlk Bakışta Nasıl Çekersiniz ?
Birinden mi hoşlanıyorsunuz? Ama o kişi size pas vermiyor mu? Üzülmeyin! Belki de yaklaşımınız yanlıştır. Sizlere vereceğimiz ipuçları sayesinde sevdiğiniz erkeğin dikkatini çekecek ve... Bir Erkeğin Dikkatini İlk Bakışta Nasıl Çekersiniz ?

Birinden mi hoşlanıyorsunuz? Ama o kişi size pas vermiyor mu? Üzülmeyin! Belki de yaklaşımınız yanlıştır. Sizlere vereceğimiz ipuçları sayesinde sevdiğiniz erkeğin dikkatini çekecek ve kalbini kazanacaksınız…

işte erkekleri baştan çıkarmak için ilginç yollar:

bir erkeği etkilemek ve ilgisini çekmenin en basit ve en etkili yolu içten ve doğal bir gülümsemedir. Bu nedenle bir erkeği etkilemek istiyorsanız onunla göz göze geldiğinizde gülümseyin. Yapılan araştırmalara göre erkeklerin %60’ı gülümseyen kadınları daha çekici bulmuşlar ve buna tepki olarak konuşma ihtiyacı hissetmişlerdir. Örnek vermek gerekirse; kalabalık bir ortamdasınız ve onunla konuşmak istiyorsunuz. Yanına gidip bir şeyler içme önerisinde bulunmayı mı düşünüyorsunuz? Sakın yapmayın! Çünkü erkekler açıkça kendilerine asılan kadınlardan pek hoşlanmıyorlar. Bunun yerine dediğimiz gibi gülümseme taktiğini kullanın. Ama unutmamanız gereken ufak birkaç detay daha var. Dişlerinizin, dudaklarınızın ve nefesinizin önemini ve bakımını atlamayın. Güzel gülümsüyor olabilirsiniz ama sarı dişler ya da kuru dudaklar bu gülümsemeyi mahvedebilir. Bu sebeple dişlerinizin temiz olmasına, dudaklarınızın bakımlı olmasına ve nefesinizin ferah olmasına dikkat edin.

erkeklerin-ilgini-cekmek

Hafif utangaç ve kendini çekici bulmayan kadınların erkekler üzerinde daha büyük bir etki yarattığı bilinmektedir. Öyleyse her göz göze geldiğinizde hafif bir tebessüm ve gözlerinizi kaçırma yöntemiyle ona etkileyici önemli sinyaller gönderin. Bu sayede farkında olmadan sizin çekim alanınıza girecektir.

Ayrıca etkili bir bakış onun aklını başından almanız yardımcı olabilir. Bu sebeple asla abartılı bir göz makyajı yapmayın. Doğal göz makyajı tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Kirpiklerinizi olduğundan daha uzun gösteren bir rimel ile kaçamak bakışlar onu derinden etkilemede kullanabileceğiniz en etkili silahlardan biridir. Bu arada saçlarınızı da unutmamak gerek! Parlak, güzel kokan ve doğal saçlar her zaman erkeklerin dikkatini çekmiştir.

Erkekleri etkileme yollarından birisi de parfüm kokusudur. Ağır olmayan ama belirgin bir parfüm kokusu ile onu etkileyebilir, kokunuz ile kendinizi hatırlatabilirsiniz. Çiçek kokuları ya da meyve kokuları bu durumlar için kullanılabilecek uygun parfümler arasındadır. Bu sebeple daima yanınızda bulundurmanız yararınıza olabilir.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir