Bir Erkeğin Sizi Oyaladığını Nasıl Anlarsınız? Bir Erkeğin Sizi Oyaladığını Nasıl Anlarsınız?
Aslında erkeler oldukça düz bir yol gibidir. Erkek ciddi olduğunu söylemişse bu hakikaten ciddi olduğunu gösterecektir. Erkek zaten bir şey söylememişse bu genellikle ciddi... Bir Erkeğin Sizi Oyaladığını Nasıl Anlarsınız?

Aslında erkeler oldukça düz bir yol gibidir. Erkek ciddi olduğunu söylemişse bu hakikaten ciddi olduğunu gösterecektir. Erkek zaten bir şey söylememişse bu genellikle ciddi olmadığı anlamına gelir. Sorulduğunda elbette ciddi olmadığını söylemeyecektir. Ancak siz sorduktan sonra ciddi olduğunu söylemişse buraya bir soru işareti koyun.

Sizi Önemseyip Düşüncelerinizi Dikkate Alıyor mu?

ciddi-dusunen-erkek-nasil-davranir

Belki ciddi olmak konusunda itiraf noktasına gelmeden önce bazı krtiterler önden gözlemlenmelidir. Erkek düşüncelerinizi dikkate alıyor mu? Sizi umursuyor mu? Bir sıkıntı yaşadığınızda yanınızda oluyor mu? Sorunlarınızı çözmeye çalışırken ne ölçüde çaba sarf ediyor? Düşüncelerinizi dinlerken size ve düşüncelerinize değer verildiğini gerçekten hissediyor musunuz? Bu soruların yanıtları ciddilik itirafından önceki en önemli göstergeler olabilir. Ciddi düşünen erkek nasıl davranır sorusunun yanıtları da bu ayrıntılarda ortaya çıkacaktır.

Siz Sorun Yaşadığınızda Ne Kadar Yanınızda?

oyalayan-erkek-davranisi-sevmeyen-erkek-davranisi-jpg

Siz ağlarken erkek kendini size adıyorsa artık soru sormaya gerek kalmamış demektir. Yaşadığınız bir sorunda onu kesinlikle yanınızda hissediyorsanız işte bu oyalayan erkek davranışı değildir. Sizin için ciddi sorunlar karşısında ciddi sorumluluklar almaktan çekinmeyen bir erkeğin artık ciddi olduğunu itiraf etmesini beklemenize gerek yoktur. Bu noktada erkeğin çabasını ve samimiyetini gözlemlemelisiniz. Yapar gibi görünmekle yapmak arasındaki farkı belirlemelisiniz. Bir de her şey olanaklar ölçüsündedir, bunu göz ardı etmemelisiniz.

Gelecek Konusunda Planlar Yapmak

sevmeyen-erkek-davranislari-ciddi-dusunen-erkek-davranislari.jpg

Önemli verilerden biri de budur. Gelecek konusunda basit de olsa planlar yapmak sevmeyen erkek davranışları arasında kesinlikle yer alamaz. Tabi bu planların ne kadar somut olduğunu mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Sevmeyen erkek de gerçek dışı gelecek vaatlerinde bulunabilir. Ancak somut yaşam gerekliliklerini nasıl düzenlemek istediğinden bahseden bir erkek büyük olasılıkla size yakında bir evlilik teklifi ile gelecektir. Erkek önce gelecek planları konusunda sizinle ortak yaklaşım arar. Aynı şeyleri isteyip istemediğinizi, gelecek planları konusunda uzlaşıp uzlaşamayacağınızı incelemeye başlar. Bu aşamadaki erkek artık gerçekten ciddidir. Yine bu aşamada birlikteliğin daha sağlam adımlarla sürmesini sağlayacak şey, karşılıklı olarak gerçekten ne istediğinize karar vermektir.

admin

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir