Bir Kadına Asla Söylenmeyecek Sözler Bir Kadına Asla Söylenmeyecek Sözler
Kadınlarınn dünyası erkeklere çoğu zaman karışık gelir. Erkekler söyledikleri cümle hatta kelimelere kadınların verdiği tepkileri bazı zamanlar anlamlandıramayabilirler. Bir kadına söylenmesi gereken sözler ve onun gönlünü... Bir Kadına Asla Söylenmeyecek Sözler

Kadınlarınn dünyası erkeklere çoğu zaman karışık gelir. Erkekler söyledikleri cümle hatta kelimelere kadınların verdiği tepkileri bazı zamanlar anlamlandıramayabilirler. Bir kadına söylenmesi gereken sözler ve onun gönlünü hoş tutacak şeyler olduğu gibi hoşuna gitmeyecek şeyler de vardır. Gelin sizlere bir kadına asla söylenmeyecek şeyler ile ilgili kısaca bahsedelim ve bu karışıklıkların önüne geçebilmenize yardımcı olalım. 

kadinlara-asla-soylenmemesi-gereken-7-riskli-cumle.jpg

1. Fazla Kilolarından Bahsetmeyin

 Kadına fazla kilolarıyla ilgili yorum yapmamaya çalışın. Fazla kilolu olduğunu düşündüğünüzü bilmek onları kırabilir. Giydiği kıyafetleri ona yakıştırmadığınızı zannedebilir. 

2. Eski Sevgili Yok

Kadına eski sevgilileriyle ilgili sorular sorduğunuzda hatırlamak istemeyeceği şeyleri ona hatırlatabilir ve üzülmesine sebep olabilirsiniz. Bir kadının aşk hayatı kapalı kutu gibidir, olur olmadık zamanlarda bu kutunun açılmasından hoşlanmaz. Bırakın o hazır hissettiğinde size eski sevgilisinden kendisi bahsetsin. 

kiskanc-kadin-nasil-anlasilir.jpg

3. Bir Başka Kadını Övmek Mi, Asla!

 Kız arkadaşınız, eşiniz ya da anneniz olması bu noktada hiç fark etmez. Eğer bir kadına bir başka kadının başarılarından , güzelliğinden, lezzetli yemeklerinde bahsediyorsanız vay başınıza gelenler. Kadınlar doğası gereği zaten üstünlük arayışındadır ve başka birisi için övgü dolu sözler sarf etmeniz onlar için bir felakettir. 

4. 'Bugün Biraz Hasta Gibi Görünüyorsun, Yüzün Neden Solgun?'

 Belki kadın gününde değildir ve makyajla uğraşmak istememiştir. Bir kadının makyaj yapmaması onun hasta olduğu anlamına gelmez. Makyaj yapmasına alışkın olduğunuz ve bir kez makyajsız gördüğünüz kadına solgun göründüğünü söylemeniz ona kendini çirkin hissettirecektir. 

bu-cumleyi-kadinlara-soylerken-iki-kere-dusunun.jpg

5. 'Biraz Sakin Olmayı Dener Misin?'

 Kadınlara göre bir kadın her zaman sakindir. Bu cümle erkekler için pimi çekilmiş bir bombadan farksızdır. Bunu duyduktan sonra başlayacak isyan çığlıklarına hazırlıklı olmalısınız. Bu cümleyi erkeğe söylenmesi gereken sözler arasında saymak daha doğrudur. 

6. 'Böyle Mi Geleceksin?'

 Siz bu soruyu sorana kadar evet öyle gelecekti fakat bütün hevesini yerle bir ettiniz!

7. 'Sen Ağlarsın Da Şimdi'

Bu cümle karşınızdaki kadına kendini güçsüz, savunmasız ve aşağılanmış hissettirecektir. 

8. 'Saçlarına Ne Oldu?'

Bunu söylemek yerine 'Bu değişiklik sana renk katmış.' denemesi daha başarılı olabilir. Saç, bir kadının en güçlü güzellik silahıdır. Eğer saçlarını beğenmediğinizi hissettirirseniz onun için bütün günü ters gidecektir. 

Anahtar Kelimeler: söylenmesi gereken sözler, söylenmeyecek şeyler, erkeğe söylenmesi gereken sözler

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir