Bumerang Vespa Academy vs Erkeksen Gel | Erkeksen Gel
Bumerang Vespa Academy vs Erkeksen Gel Bumerang Vespa Academy vs Erkeksen Gel
Bumerang Vespa Academy vs Erkeksen Gel Öncelikle teşekkür ederim böyle bir davetle erkeksen gel ekibini onurlandırdıkları için. Sorun şu ki biz yanlış ekip üyesini gönderdik... Bumerang Vespa Academy vs Erkeksen Gel

Bumerang Vespa Academy vs Erkeksen Gel

Öncelikle teşekkür ederim böyle bir davetle erkeksen gel ekibini onurlandırdıkları için. Sorun şu ki biz yanlış ekip üyesini gönderdik  Vespa Academy deneyimine. Teorik olarak her şey çok iyiydi eğitmenler  motorlar ekipmanlar ve ders başlamış oldu. Hocamızın ağzından tane tane kelimeler dökülüyor o kadar ayrıntılı  anlatıyor ki o anlattıkça ekibimiz elemanı heyecandan bayılacak konuma geliyor. Bu konumda bunlar yasayan daha sonra bir cesaretle kolluk dizlik kask takıyor ufak bir ayrıntıyı atlamadan kumaş pantolon gömlek kösele ayakkabı var üstünde garibim toplantıdan çıkmış motor eğitimi almaya düğüne gider gibi gidiyor.

Evet bizim erkek hocasını heyecanla dinlerken motora soldan bineceğini aklında tutuyor  ama sağı solu bir olmuş motorun etrafını bir tavaf ediyor. Erkek motorun üstünde doğru yerdendi bindi sonra sıra motoru çalıştırmaya geliyor basıyor marsa aaa çalıştırdı ama ayaklık üstünde sağ yap diyor hocamız sağ sol yap diyor sol hala motor ayaklıkta gaz ver diyor veriyor gazi sabitle diyor sabitliyor ve anlıyor ki bundan sonra olay kopacak bizim erkek ilk kolluklarla başlıyor dizlik ve kask çıkıyor herkes ona bakıyor neden aa ya bizim oğlan motorun arkasında huzurlu olduğunu anlatmaya çalışıyor ama hocalar ona güven gelsin diye uğraşıyor seçenek yok ama geri viteste yok motorda ve bizim oğlan sonuca yine her zaman olduğu gibi ulaşamıyor  bu zevki yaşamaya. Ve bir kez daha arkadaşını arayıp Beşiktaş’ta buluşarak 1000rr arkasına binerek yenilgisini kabul etmiyor.

Bizim Erkek

-Ya baba motor küçük

-Ya benim isim olmaz ben arkanda mutluyum

-Ya hayat bu adrenalin bu

Erkeğin Arkadaşı

-Rezil herif  birde anlatıyor

-Bayanlar bile binmiş hahahaha

-Sen kim motor kullanmak kim

Bumerang ve Vespa Academy ekibine saygılarımızı sunuyoruz sıcak kanlı ve gülen yüzleri için.

 • omactivities

  16 Eylül 2012 #3 Author

  binsen de oluurr binmesen de maksat tanışmak muhabbet etmek ve eğlenmek değil mi?
  ayrıca eğitim önemli.. ;)

  Cevapla

 • wp tema satış

  09 Mayıs 2016 #6 Author

  Her zamanki gibi harika bir konu olmuş

  Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir