Burak Özçivit Tarzı Burak Özçivit Tarzı
Mesleğindeki başarısı ve özel hayatıyla konuşulan Burak Özçivit giyim tarzı ile de ön planda yer almaktadır. Popülerliğinin arttığı günden bu yana giyim tarzını örnek... Burak Özçivit Tarzı

Mesleğindeki başarısı ve özel hayatıyla konuşulan Burak Özçivit giyim tarzı ile de ön planda yer almaktadır. Popülerliğinin arttığı günden bu yana giyim tarzını örnek alan erkek sayısında da artış olmuştur. Burak Özçivit giyim tarzında spor klasik ve smart casual stillerini yansıtmaktadır. 

burak-ozcivit-tarzi.jpg

Burak Özçivit Kimdir? 

 24 Aralık 1984 İstanbul doğumlu, Gaziantepli oyuncu ve eski mankendir. 2005 Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olmuştur. 2005 Best Model Of The World yarışmasında ikinci olmuştur. 2011-2012 yıllarında Muhteşem Yüzyıl dizisindeki ve 2015-2017 yıllarında Kara Sevda dizisindeki başarılı oyunculuğuyla adından söz ettimeyi başarmıştır. Başarılı ve yakışıklı bir oyuncu olması onun tarzının Türk erkeklerince örnek alınmasını ve bu konuda bir ekol olmasını sağlamıştır. Öyle ki kendi düğününde giydiği damatlık bile moda olmuştur.

burak-ozcivit-tarzi.jpg

Burak Özçivit'in Giyindiği Markalar Nelerdir ve Nasıl Giyinir?

 Özçivit giyiminde ağırlıklı olarak Damat, Tween ve H&M markalarını tercih etmektedir. Gömlek ve tişörtlerinde açık renkleri kullanırken ceketlerine daha çok koyu renkler tercih etmektedir. Rahat ve şık giyinmeyi sevdiğini katıldığı davetlerden, günlük hayattaki paylaşımlarımdan hatta oynadığı dizi ve filmlerdeki kıyafetlerinden de görebilmekteyiz. Ünlü oyuncunun Kara Sevda dizisindeki giyim tarzı da son yılların erkek modasına yön vermiş durumda. 

Burak-ozcivit-stili.jpg

 Kara Sevda giyim tercihlerini sponsorları olan Cacharel, Kiğılı, Desa, Mavi gibi markalardan yana kullanarak Özçivit'in karizmasını ön plana çıkartarak kendi tarzından söz ettirmesini sağlamıştır. Takım elbiselerinin içine yelek giymekten hoşlanan oyuncu gri takım elbise ile siyah ya da bordo kravat kullanmayı tercih etmektedir. Beyaz, krem ve siyah gömlekleri ağırlıklı olarak kullanmakta ve şık ayakkabı tercihleriyle kombinini tamamlamaktadır. 

2017 yılında Fahriye Evcen ile evlenen ünlü oyuncu düğün günü içinde şık bir damatlık tasarlattı. Derviş Bağzıbağlı'nın tasarladığı smokinde Özçivit'in tarzına uygun olarak spor ve klasik çizgiler bir arada kullanıldı. Ve damatlığının yakasında beyaz çiçek kullanıldı.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir