En Muhteşem Erkek Burcu Hangisidir? En Muhteşem Erkek Burcu Hangisidir?
Her Anlamda En Çok Dilde Tutulan Aslan Burcu Bu burç erkeği fiziksel olarak duruşuyla, göz rengiyle,  karakteri ile ön plandadır. Çok kıskanç bir erkek... En Muhteşem Erkek Burcu Hangisidir?

Her Anlamda En Çok Dilde Tutulan Aslan Burcu

Bu burç erkeği fiziksel olarak duruşuyla, göz rengiyle,  karakteri ile ön plandadır. Çok kıskanç bir erkek arkadaşınız varsa bilin ki aslan burcu özelliklerini taşımaktadır bu burca sahiptir. Aslan burcu erkeğinin sabrı kısıtlıdır bir yere kadar sızabilir durgun olabilir sonra anlayın ki bunun altından bir barut çıkacak. Zeki yapısı vardır ve bu yapısı onu pratik ve kolay çözümler yapmasını kolaylaştırır. Aslan burcu erkeği kendini daima lider görür her şeyin iyisini düşünür o yanınızdayken başka kral lider yok yoktur kesinlikle. Uzun süre kimseye kin tutmazlar gelip geçicidir fakat son derece ciddidir. Gülmeyi en çok seven ve en içten gülen bir burçtur. Bazen gün olur sakinliğinden korkarsınız. Aslan burcu erkeği her yerde her zaman kraldır, egosundan da kaynaklanan bu yapısı onu hiçbir zaman düşürmez yüceltir aksine.

en_iyi_erkek_burcu_hangisidir

Aslan Burcu Erkeğini 5 Kelimede Tanımla

  • “ Sahip olurum”
  • “ Kral benim”
  • “ Benden gururlusu yoktur”
  • “ Güç ve sabır bende”
  • “ Çok cömerttir”

    en_iyi_erkek_burcu_hangisi

Aslan Burcu Erkeğin Sahip Olması Gereken Partneri Nasıl Olmalı

Aslan burcu erkeği partnerinin dikkat çekici göz alıcı bir yapıda olmasını ve titiz bakımlı olmasını ister. Bu burca en yakın Başak burcu kadınıdır. Tamamen Aslan burcu ile birbirlerine yazılmış kadar iyilerdir. Zıtlardır fakat daima zıt kutuplar birbirini çekerler. İşte aslan burcunun da geçim yapabileceği en iyi burç Başak burcu kadını başta gelir. Zarafeti ve güzelliği ile adeta Aslanın gözünü doldurur onu doyurur. Aslan burcu öyle sahiplenir sever ki yücelttiği kadar bunaltır da fakat tam sever sevdi mi. Birde başak burcu kadını ile karşı karşıya ise bakın onların aşklarına seyredin sevgilerini muhteşem ikili olarak tanınırlar ön plandadırlar adete ikisi bir arada parlarlar. Sevgilerine aşklarına öyle bir tutkululardır ki onları ayırmak güç ister ne olursa olsun ilişkide de Aslan hep lider hep kraldır o bir şey söylediyse olay orada bitmiştir , aksi olursa alın başınıza belayı.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir