Burçlara Göre Erkek Karakterleri Burçlara Göre Erkek Karakterleri
Koç erkeği inanılmaz coşkulu,sever ama aldatır.Boğa erkeği kendine güvenen, pratik ve azimli.İkizler erkeği güvenilmez. Yengeç erkeği tam bir aile babası. Ve daha niceleri… Burçlar... Burçlara Göre Erkek Karakterleri

Koç erkeği inanılmaz coşkulu,sever ama aldatır.Boğa erkeği kendine güvenen, pratik ve azimli.İkizler erkeği güvenilmez. Yengeç erkeği tam bir aile babası. Ve daha niceleri…

Burclara-Gore-Erkek

Burçlar hayatınızın inkar edilemez bir gerçeği. Yeni tanıştığınız bütün kızlar doğum tarihinizi öğrendikten sonra size içeren hayalleri ve düşüncelerini burcunuz üzerinden yapacaktır. Peki bir erkek olarak burçlarla ne kadar ilgilisiniz? Gerçekten ilgilenmeniz gerekiyor mu? Yoksa gereksiz bir konu mu?

Burç; bir insanın doğumu esnasında Güneş’in hangi pozisyonda bulunduğunu gösteren gökyüzüne ait bir alanın ifade edilmesi olayıdır. Daha açık ifadesiyle burç; siz doğarken güneşe bakıldığında güneşin açısında bulunan yıldızdır. Burçlar takım yıldızlarıdır. Bu takımyıldızları 12 bölümden oluşur ki bu da bugün bildiğimiz 12 Burcu verir.

Burçlar sizin aile, iş, sosyal, cinsel hayatınızla yakından ilgili olduğu gibi hoşlanıp hoşlanmadığınız şeylere kadar belirli karakteristik özellikler gösterir.Öncelikle bir erkek olarak burçlarla ilgilenmeseniz de kendi burcunuzun özelliklerini bilmeniz gerekmektedir. Bunu hem kendinizi daha iyi tanımanız hem de genel kültür açısından elzem olarak değerlendirebilirsiniz. Ardından muhabbet esnasında konu sırası burçlara geldiğinde bir kaç kelam hayat kurtarıcı olabilir.

Erkek olarak her hafta gazetenin gereksiz sayfalarında çıkan burç yorumları bizim için hiç birşey ifade etmese de okumakta fayda var. Zira o esnada yazmak üzere bulunduğumuz kız arkadaşınızı etkilemek adına bir kaç faydalı cümle bulabilirsiniz. Bir erkek olarak her fırsatta ayağa gelen topu doksana atmak milli sporumuz. O yüzden burca  inanma burçsuz da kalma diyebiliriz.

Burclara-Gore-Erkek-Karakterleri

Bunun dışında sevgilinizin burcunu bilmek, dahası özelliklerini bilmek onun özel günlerinde, hoşlandığı şeyler bakımından birçok hayat kurtarıcı etki gösterebilir. Sevgiliniz burcunun özelliklerini göstermiyor bile olsa konuyu bir şekilde onun burcunu araştırıp ona göre davranmaya çalıştığınızı göstermeniz, onun özelliklerini araştırdığınızı ima etmeniz size maça önde başlatacaktır. Burcunuz boynunuzda taşıdığınız künye gibidir. Sizi anlatmıyor olsa bile sizi şık gösterir.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir