Burçlara Göre Erkekler Ve Kadınlarla Uyumları | Erkeksen Gel
İlişkilerde kadın ve erkeğin burçlarının uyumu oldukça önemlidir. Burçlara göre erkekler ve kadınlar ile uyumları hakkında bilmek istediğiniz her şeyi sizin için paylaşıyoruz. Akrep...

İlişkilerde kadın ve erkeğin burçlarının uyumu oldukça önemlidir. Burçlara göre erkekler ve kadınlar ile uyumları hakkında bilmek istediğiniz her şeyi sizin için paylaşıyoruz.

Blue zodiac clock with gold deatail and decoration

Blue zodiac clock with gold deatail and decoration

Akrep Burcu Erkeği

Sıcak havalara olan düşkünlüğü ile bilinen akrep burcu erkeği, kadınların da sıcakkanlısını ve en dişi olanını sevmektedir. Onu baştan çıkaran ve her zaman çekici görünen kadınlar tercihidir. Ancak akrep burcu erkeğine yanlış yaparsanız sizi kolay kolay affetmeyecektir.

Aslan Burcu Erkeği

Hayattaki önceliği her zaman kendisine veren aslan burcu erkeği, çok bencil gibi görünmesine rağmen karşısında eğer hak eden insanlar olduğuna inanırsa sahip olduğu bütün imkanları onun ayağına serecektir. Sosyal ve her zaman aktif olan kadınları tercih eden aslan burcu erkeği için sürprizleri ve partileri seven kadınlar uygundur.

Koç Burcu Erkeği

Spordan hoşlanan koç erkeği, spor takılan ve maceracı kadınları sever. Cinsel hayatta her zaman baskın olmak ister ve ona ayak uyduracak kadıları tercih eder.

Boğa Burcu Erkeği

Yemek yemeye ve lüks hayata düşkün olan boğa erkeği, ürkek fakat lüks yaşayan kadınlardan hoşlanır. Romantik akşam yemeklerine ve uzun süren cinselliğe bayılır. Bu imkanları sunan kadınla uzun süre birlikte olabilir.

burclara_gore_erkekler

Oğlak Burcu Erkeği

Yalnız vakit geçirmeyi seven oğlak erkeği kadınlar söz konusu olunca ciddi ve akıllı tipleri sever. Romantizm onlar için idealdir. Burçlara göre erkekler ve kadın tercihleri içinde oğlak erkekleri daha seçici olabilmektedir.

Başak Burcu Erkeği

Sporcu bir kimliğe sahip olan başak burcu erkeği, aynı şekilde spordan zevk alan kadınlardan hoşlanır. Birlikte vakit geçirdiği kadına önce çekingen davranır sonra ise içindeki vahşi erkeği harekete geçirir. Her an her şeye hazırlıklı olan kadınları sever.

Terazi Burcu Erkeği

Tembelliği seven terzi erkeği, kolay elde edeceği kadınları sever. Bu konuda da tembeldir!

Kova Burcu Erkeği

Konuşmayı seven zeki kova erkekleri, kendileri gibi zeki kadınlardan hoşlanır. Hayatı affedemeyen kovalar kendilerini yanlış yapmayan kadınları seçerler.

Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeği duygusal ve romantiktir. Kadınlarla olan ilişkisinde kadına liderliği devredebilir. Cinsel hayatta aktif ve oyun oynamayı seven hırçın ve de çocuksu kadınlardan hoşlanır.

İkizler Burcu Erkeği

Eğlenceye düşkün olan ikizler erkeği her anlamda eğlenebileceği kadınlardan hoşlanırlar. Uzun süren cinsellikten zevk alan kadınlar tercihleridir.

burclara_gore_iliski

Yay Burcu Erkeği

Eğlenceli dünyanın adamı olan yay erkeği, kendisi gibi eğlenceyi seven kadınlardan hoşlanır.

Yengeç Burcu Erkeği

Kendi içinde yaşamayı seven yengeç erkeği, zeki ve esprili kadınlardan hoşlanır. Burçlara göre erkekler hakkında bilgileri sizinle paylaştık.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir