Burçlara Göre Kadınların Aşk Hayatları Burçlara Göre Kadınların Aşk Hayatları
Burçlara göre kadın profilleri konusu her daim erkeklerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Burçlara göre kadınların aşk hayatları; Koç Burcu Kadını Aşk Hayatı Koç burcu kadını... Burçlara Göre Kadınların Aşk Hayatları

Burçlara göre kadın profilleri konusu her daim erkeklerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Burçlara göre kadınların aşk hayatları;

Koç Burcu Kadını Aşk Hayatı

Koç burcu kadını istediği bir kişiyi elde etmeden bırakmaz. Koç burcu kadınıyla muhatap olurken dikkat edilecek en önemli husus sıkboğaz etmemektir. Bu durumdan kesinlikle hoşlanmaz.

boga-burcu-kadini.jpg

Boğa Burcu Kadını Aşk Hayatı

Boğa burcu kadınları aşk hayatında biraz kontrollüdür. Hayatına kolayca birini almak istemez. Sadakate çok ama çok önem vermektedir. Sadakat sorununuz varsa boğa burcu kadınından uzak durunuz.

ikizler-burcu-kadini.jpg

İkizler Burcu Kadını Aşk Hayatı

İkizler burcu kadını mutlu olmaya odakladır. Günlük yaşamın problemleri onu mutluluktan alıkoyamaz. Hayatına bir kez girersiniz ama o sizinle her anın tadını çıkartmak için elinde gelen gayreti gösterir.

Yengeç Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yengeç burcu kadını bir adamı severse onun dostu ve hayat arkadaşı olmak ister. Paraya önem vermeyen yengeç burcu kadını için iyi bir insan olmanız yeterlidir.

aslan-burcu-kadini.jpg

Aslan Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aslan burcu kadını her şeyde olduğu gibi aşkta da kalite arar ve en çekici burç kadını hangisi sorusunun cevabınının kendisi olduğunu söylemektedir. Kolay kolay şefkatini göstermeyen aslan burcu kadını sadece sevdiği adama bunu gösterebilir.

Başak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Başak burcu kadını tam bir mantık sembolüdür. Kesinlikle ilişkilerinde mantığından taviz vermez.

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı

Terazi burcu kadını aşırı duygusal değildir. İlişkilerde ciddiyet ister ve emek verir. Ancak bir ilişki biterse tamamen bitmiştir.

Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

Kendine olan güveni en yüksek olan burçlardandır. Ger adım atmayı asla sevmez. Ancak birine aşık olursa da onun için her şeyi yapar.

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yay burcu kadını sıkılmayı ve de sıkmayı sevmez. Genel olarak ilişki içindeki olaylara pozitif yaklaşır.

Oğlak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Oğlak burcu kadını daha çok karşısındakine göre kendini ayarlamayı sever.

Kova Burcu Kadını Aşk Hayatı

Kova burcu kadını bir ilişkide sıkılırsa onu bitirmeyi seçer.

Balık Burcu Kadını Aşk Hayatı

Oldukça duygusal ola bu burç kadınları sevdiğiyle her şeyini paylaşmaktadır. Duygusal kadınlardan hoşlananlar için en çekici burç sıralaması yapılsa birinci gelir.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir