Çapkın Erkek Kendini Nasıl Ele Verir? Çapkın Erkek Kendini Nasıl Ele Verir?
Çapkın erkek özellikleri bu durumu ne kadar güzel ve sempatik bir biçimde kapatmaya çalışsalar da bu tarzı seven erkekleri ortaya çıkarmaktadır. Aslında bu durumu... Çapkın Erkek Kendini Nasıl Ele Verir?

Çapkın erkek özellikleri bu durumu ne kadar güzel ve sempatik bir biçimde kapatmaya çalışsalar da bu tarzı seven erkekleri ortaya çıkarmaktadır. Aslında bu durumu iyi olarak görenler de vardır çünkü bazı erkekler kendilerinin çapkın olarak değerlendirilmesini karizmatik bir imaj gibi de değerlendirebilmektedirler. Bizce gerçek çapkınlar ( bu konuda başarı kazanmışlar ) bu tip bir düşünceye sahip değildirler çünkü amaç bellidir ve onlar bu avcılık oyununu oynamayı severler. Peki, kadınlar gerçekten çapkın erkek seviyorlar mı yoksa bu tip erkeklerle romantik hayallerin peşine mi düşüyorlar? Herkesin benimsediği ilişki türü farklıdır ama çapkın erkeklerle ilgili ipuçları genellikle benzerlik göstermektedirler.

capkin-erkek-nasil-olur

Çapkın Erkekleri Anlamanın Yolları

Erkeklerde çapkınlık belirtileri nelerdir bir göz atın; belki şu anda ilgilendiğiniz erkek de bu özellikleri fazlasıyla taşıyordur ve siz onunla peri masallarındaki gibi bir hayatı düşlüyorsunuzdur. Aşağıdaki özellikler onda da bulunuyorsa duruma biraz daha temkinli yaklaşmakta fayda olabilir.

  • Çapkın Erkekler, genellikle aynı anda birden fazla kadınla flört ettikleri için sosyal medyaya veya görünür bir yerlere sizinle olan fotosunu koymaktan kaçınacak ve mümkün olduğunca bahane öne sürecektir. Sizinle foto koyması da bazen çok bir anlam ifade etmeyebilir çünkü çapkın erkekler bir kadını gözlerine kestirdilerse zaman zaman amaçlarına ulaşmak için kendilerince fedakarlıklarda bulunup göz boyayabilirler.
  • Çapkın Erkekler kolay kolay sizinle tartışmazlar ve her şeyi alttan alırlar. Onların bu tip şeylerle uğraşma gibi dertleri yoktur amaçları hafif ve yüzeysel olarak takılmaktır. Sizi kızdırmak istemezler.
  • Çok ilgili ya da Çok ilgisiz olabilirler. Genellikle taktikleri önce çok ilgi gösterip sizi etkilemek sonra da ilgilerini çekip sizde takıntı ve hırs yaratmaktır.
  • Romantik sözlerine sizinle tanıştıkları akşam başlarlar ve yeni hedeflerine yönelinceye kadar bu hiç bitmez sanki yıllardır ruh eşiymişçesine bir atmosfer içinde bulursunuz kendinizi.
  • Çapkın Erkekler, eğlenmeye yönelik konularda sizinle her şeye vardırlar. Daha ağır meselelere ise ya hiç girmezler ya da sizi böyle tavlayacaklarını düşünüyorlarsa ikinci günden hayatının kadını, gelecekteki eşi olursunuz.
  • Çapkın Erkekler telefonlarını ortada bırakmazlar ya da önlemlerini alırlar. Sizinle ya hafta içi ya da hafta sonu görüşmek gibi bir rutin yaratırlar. Hafta sonu görüşüyorsa bu; o anki kadınların arasında biraz daha önceliğiniz olduğunu gösteriyor olabilir.

capkin-erkekler

Çapkın Erkek Nasıl Olunur?

Çapkın erkek nasıl olunur? Kimisinin yapısında vardır flörtçülük kimisi bu durumu avantaj olarak görüp taktik uygular. Yukarıdaki özelliklere sahip bir erkekle beraberseniz ve amacınız daha ciddi bir ilişkiyse onu tekrar değerlendirmeniz iyi olacaktır.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir