Erkeksen Gel
Cesur Ve Güzel’ in Cesur Sühan’ ına İthafen Cesur Ve Güzel’ in Cesur Sühan’ ına İthafen
Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün ilk kez bir dizide birlikte rol aldılar. Dizilerinin adı, malumunuz Cesur ve Güzel. Bu güzel dizi izleyicileri her hafta... Cesur Ve Güzel’ in Cesur Sühan’ ına İthafen

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün ilk kez bir dizide birlikte rol aldılar. Dizilerinin adı, malumunuz Cesur ve Güzel. Bu güzel dizi izleyicileri her hafta merak ettiren ve heyecanla ekranlara kilitleyen bir seri haline geldi.

 

guzel-ve-cesur

Dizinin Cesur’u rolündeki yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ yine karizma ve oyunculuğuyla hayranlarını hayal kırıklığına uğratmadı. Dizide güzel anlamının karşılığı olan karakteri Tuba Büyüküstün ise güzelliği ve kıyafetleri ile genç kızların idolü oldu bile. Cesur ve Güzel dizisi izleyicileri heyecanlı sahneleri ile her hafta televizyon karşısına çekiyor. Babasını öldürdüğü için Sühan’ın babasına düşman olan ve ona büyük planlar kurarak elindeki her şeyi almayı düşünen Cesur duygularına yenik mi düşecek, diziyi izledikçe göreceğiz. Ancak dizinin kahramanı Cesur yani Kıvanç dizideki karizmatik havaları, kıyafetleri, tarzı ve üslubu ile erkeklerin rol modeli, genç kızların da hayallerini süsleyen kahramanları oldu bile. Aynı şeyleri Tuba için de söyleyebiliriz. Sühan karakteri, ince, naif ama aynı zamanda hayli zeki bir kadın. Sanırım birçok erkeğin istediği kadın modelinde olan Sühan karakteri aynı zamanda oldukça güzel ve hoş bir kadın. Tüm bunları birleştirdiğimizde, dizinin senaryosu ve hikayesi güzel olsa da göz ardı edilmeyecek derecede diziye bağımlılık yaratan başrol oyuncularına sahip.

cesur-ve-guzel

 

Cesur ve Güzel başarısız bir diziden çıkan Kıvanç Tatlıtuğ için oldukça önemliydi. Bir daha yaş tahtaya basmak istemiyordu. Sanırım karşısında oynayacak oyuncunun Tuba Büyüküstün olduğunu öğrenince dizinin başarılı olacağına inanmıştır. Ardından okuduğu senaryo aslında tam da Kıvanç’a göre yapılmış bir dizi halini alacaktı. Bunu hisseden ve cesur bir karar vererek Cesur karakterini oynayan yakışıklı oyuncu dizinin dominant karakteri oldu bile. Kıyafetlerinde, jest ve mimiklerine kadar şimdiden taklit edilmeye başlandı. Dizide yakınlaşmaya başladığı güzel oyuncu Tuba ise genç kızların “ah ben de böyle olabilsem” dediği kadar güzel, karizmatik ve alımlı bir kadın. Bu dizideki karakteri Sühan da buna tıpatıp uyan, zengin ama yufka yürekli, şımarık büyütülmüş ama naif, ince ancak gerektiğinde kaplan kesilebilecek bir karakter. Kısacası cesur ve Sühan yuvarlanmışlar ve birbirlerini bulmuşlar.

 

 

 

Editor

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir