Chris Bosh İle Yeni Erkek Stilleri! Chris Bosh İle Yeni Erkek Stilleri!
  Chris Bosh İle Yeni Erkek Stilleri! Farklı tarzların ve modanın bir araya gelmesi ile ilgili olarak pek çok kişinin farklı görüşleri oluyor. Yani... Chris Bosh İle Yeni Erkek Stilleri!

 

Chris Bosh İle Yeni Erkek Stilleri!

Farklı tarzların ve modanın bir araya gelmesi ile ilgili olarak pek çok kişinin farklı görüşleri oluyor. Yani bunu, günümüzün farklı alanlarında dahi deneyebiliriz aslında. Yenilikçi hizmetler sunan markaların ürünlerini anlatan, kendi giyim tarzlarını en iyi şekilde bizlere sunan ünlülerin arasında, Chris Bosh da var. Yeni kravat serisini piyasaya süren ünlü NBA yıldızından jilet gibi görünmek için sunulan bu tüyolar, sizlere çok şey katacak aslında. Chris Bosh artık NBA’in eskimeye yüz tutmuş yıldızlarından biri olabilir fakat moda dünyasına yeni giriş yapıyor. Armstrong & Wilson markasıyla beraber yarattığı yeni kravat ve papyon koleksiyonuyla adımını attı bile. Sizler için ünlü yıldızdan takım elbiseyi nasıl kullanmamız gerektiğine dair ipuçları aldık. Erkeksen gel ailesi olarak sizlere sunmak istediğimiz bu ipuçları arasında, aşağıdaki 3 madde en başlıca tavsiyeleri içeriyor.

1) Her zaman danışabileceğiniz bir terziniz olsun Hazır elbiselerle kimse tam olarak vücuduna oturan bir takım bulamaz. Sevebileceğiniz ve isteklerinizi dinleyip, uygulayabilecek bir terzi bulun ve ona ziyaretlerde bulunun. Ölçüleriniz elinde olduğu için takım elbiselerinize kolayca düzenlemeler yapacak hatta size moda tavsiyelerinde bile bulunabilecektir.

2) Doğru kravat çok önemlidir Renk, tarz ve duruş tam olarak sizin görüntünüze uygun olmalı ve tamamlamalı. Gömlek veya takımınızın dominant rengine uygun bir renkteki kravatı tercih etmelisiniz. Ayrıca kravatınızın genişliği yakanızın genişliğiyle uyumlu olmalı.

3) Her zaman hazır ve nazır giyinin Çocuklarınızla akşamüstü birşeyler yemeye çıkmış ya da gece dışarı çıkmış da olsanız en iyi görüntünüzü hep korumak önemlidir. Bu bazen iyi ütülenmiş bir elbise tercih etmekle bile mümkündür. Detaylarla dikkati çekmiş olursunuz ve kendinize güveniniz yüksek olur. Sadece bir t-shirt bile olsa.

 

bosh2

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir