Çiçek Desenli Ceketlerle Fark Katın | Erkeksen Gel
Çiçek Desenli Ceketlerle Fark Katın Çiçek Desenli Ceketlerle Fark Katın
Bu yıl kadınlardan erkeklere geçen ve fark yaratan bir moda akımı var. çiçek desenli erkek ceketler hayli moda olacak. Erkeklerin vazgeçilmez kıyafeti olan ceket,... Çiçek Desenli Ceketlerle Fark Katın

Bu yıl kadınlardan erkeklere geçen ve fark yaratan bir moda akımı var. çiçek desenli erkek ceketler hayli moda olacak. Erkeklerin vazgeçilmez kıyafeti olan ceket, öncelerinde kadınlar tarafından pek kullanılmayan giyim ürünleriydi. Ancak sonra desenli ve farklı kesimli modelleri ile erkeklerden daha çok kadınların kullandığını gördük. Özellikle de çiçek desenli ceketler revaçtaydı. Kadınların taşıdığı bu moda akımı artık erkeklere özel ürünlerle trend olacağa benziyor. Erkek giyim akımı içinde kendine bakalım nasıl bir yer edinecek?

ceketler-erkekler

Erkek giyim denildiğinde akla ilk gelen ürün olan ceket, kış aylarında, lacivert ve siyah renklerin hakimiyetinde kullanılan tekstil ürünüydü. Dar kesim modasının etkisi ile birlikte ceketlerde son yıllarda vücuda oturan, kareli veya çizgili ceketler olarak kendini yenilemişti. Yazın daha çok rovelver ceketler tercih ediliyor. Ayrıca blazer ceketler de erkeklerin vazgeçilmezleri arasında. Blazer ceketlerle sportif bir hava yakalamanın yanında şıklıkta tam anlamıyla kendini gösteriyor. Bu tarz ceketlerin daha kullanışlı olması onları birçok kişinin üzerinde görmenize neden olacaktır. Ancak bu yıl ceketlerin tarzlarından ve modellerinden çok desenlerinden konuşacağa benziyoruz. Özellikle bahar aylarında ve kışın havanın daha ılıman ve sıcak olduğu dönemlerde tercih edilecek olan çiçek desenli erkek ceketler şıklığı ve farklı bir tarzın göstergesi olacak. Çiçek desenli ceketler farklı renkler ve çiçek desenleri ile beğeniye çıkıyor. Bu noktada ceket severler biraz temkinli olabilirler. Ancak denemekten ne çıkar?

modern-erkek-giyim

Erkek giyim vazgeçilmezi ceketlerin üzerine, aynı kesim ve modellerde, çiçek desenleri olsa nasıl olurdu? Çiçek desenli ceketler hem farklı hem de oldukça şık bir görünüm kazandırıyor. Çiçek desenli erkek ceketler kadınların yakaladığı şıklığı ve tarzı erkekler tarafından da yakalanabileceğinin bir göstergesi olacak sanki. Kendinize yakışacağınız düşünüyorsanız deneyin derim. Giyip aynanın karşısında kendinize bakmanız yeterli. Korkmayın yakında her erkeğin üzerinde olacağa benziyor.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir