Çirkin Ama Çekici Erkeklerin Sırrı Ne? Çirkin Ama Çekici Erkeklerin Sırrı Ne?
Bir erkeğin çekici olmasının tek yolu yakışıklı olmasından geçmez. Çoğu kız bir erkeğin çekici olması yerine belirlediği bazı kriterler vardır. Genelde o kritere uyan... Çirkin Ama Çekici Erkeklerin Sırrı Ne?

Bir erkeğin çekici olmasının tek yolu yakışıklı olmasından geçmez. Çoğu kız bir erkeğin çekici olması yerine belirlediği bazı kriterler vardır. Genelde o kritere uyan erkekler çirkin bile olsa en güzel kızı tavlayabiliyor.

Erkekleri Çekici Yapan Şeyler Nelerdir?

kizlari-en-cok-etkileyen-cekici-erkeklerin-ortak-ozellikleri.jpg

Kızları en çok etkileyen özellik erkeklerin bakımlı olmasıdır. Bir erkek ne kadar bakımlı olursa o kadar dikkat çeker ve etkileyici olur. Bu yüzden kişisel temizliğinize ve bakımınıza özen gösterin. Kızların etkilendiği diğer nokta akıldır. Hemen hemen her kız hatta hepsi akıllı bir erkeği yanında dolaştırmak ister. Saçlar en çirkin erkek için bile bir dönüm noktası olabilir. Özenli ve bakımlı saçları olan erkekler, kızlar için bir adım önde yer almaktadır. Günümüzün erkeklerinde çirkin olsa bile cool havası yaratması kızların gözünü boyamakta ve çekici erkek imajı oluşturmakta. Bu yüzden giyiminize, bakımınıza, saç ve sakal tıraşınıza dikkat ederseniz çekici görünme şansınız yüksek olur.

Erkekleri Çekici Yapan Hareketler Nelerdir?

erkeklerin-cekici-olmasi-kadinlari-etkileyen-cirkin-ama-cekici-erkek-ozellikleri.jpg

Erkeklerin belki de en büyük hatası argo konuşması. Her hangi bir toplum içerisinde argo ve küfürlü konuşması onu direk eksi potansiyeline düşürür. Nasıl her erkek oturmasını kalkmasını bilen nerede ne yapacağını bilen bir kız istiyorsa aynı şekilde kızlarda bunu beklerler. Girdikleri bir ortamda laubali ve ukala hareketler yapan insanları pek fazla sevmezler.

cirkin-ve-cekici-erkekleri-sirri-nedir.jpg

O yüzden kızlarla bulunduğunuz ortamda, o ortama göre kendinizi şekillendirin. Özgüveniniz olsun. Ben çirkinim bu kız bana bakmaz gibi bir yargıyı benimseyip bunun üstünden girseniz elinizdeki şansı da kaybedersiniz. Kızların en çok sevdiği nokta bir erkeğin onu güldürebilmesidir. Espritüel ve cana yakın olun. Ancak espri yaparken de dozu arttırıp karşınızdaki kişiyi kıracak davranışlarda da bulunmayın. Özellikler kızlar asosyal insanlardan pek haz etmez. Girdiğiniz bir ortam olsun bu özellik çekici erkek özellikleri arasında en başı çekmektedir.

admin

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir