Damatlığınıza Yakışacak Kravat Modelleri Damatlığınıza Yakışacak Kravat Modelleri
Giyim modasını toplum olarak yakından takip etmekteyiz. Biliyorsunuz ki 2016 yanaştı yeni sezon elbise trendleri yaz kış koleksiyonları sergilenmeye başladı. Ancak yerli yabancı ünlü... Damatlığınıza Yakışacak Kravat Modelleri

Giyim modasını toplum olarak yakından takip etmekteyiz. Biliyorsunuz ki 2016 yanaştı yeni sezon elbise trendleri yaz kış koleksiyonları sergilenmeye başladı. Ancak yerli yabancı ünlü modacılar yeni yılda elbiselerin seçiminden daha çok giyim aksesuarlarına önem vermiş ve yönelmişlerdir.

evlilikte-kravat-nasil-secilir

Erkek modası, tasarıları önceki sezonlara göre daha hareketli olup belirtildiği üzere aynı zamanda erkek giyim aksesuarlarına da ayrı bir özen ve önem gösterilmiştir. Erkek giyim aksesuarlarından ziyade genellikle resmiyeti ifade eden ve özel günlerde tercih ettiğimiz kravatlar da yeni koleksiyonlar arasında yerini aldı. Sizlere evlilikte kravat seçimi yaparken nelere hangi renk kravatlara ne tür kravatlara ihtiyacınız olacağı konusunda paylaşımda bulunacağız.

kravat-secimi

Birbirinden özel renk ve desenler ile şıklığınızı tamamlamanıza yardımcı olan birçok kravat çeşidi vardır. Sizlere kısaca bu kravat çeşitlerinden bahsedelim.Klasik/standart kravatlar: Günlük yaşantımızda en sık kullandığımız kravat modelidir. Ortalama 8 cm genişliğinde olan sade desenli hatta bazen desensiz olarak tasarlanan çekici kravat modelidir. Bu tür kravatlar her türlü elbise ile uyum sağlayabiliyor.

dugunde-kravat-secimi

Modern – orta ince kravat; Başka bir kravat stili olan bu modeller gün geçtikçe klasik kravatlardan daha popüler hale gelmeye başlamıştır. Bu modelde kravat genişliği ortalama 7-7,5 cm dir. En ilgi çekici özelliği hem ince hem kalın kravat kullananların tercih ettiği modeldir. Çok değişik renk desen ve kumaş türlerine sahiptirler.Slim ince kravat; Bu modelin tasarısında ve kullanılmasında özel bir sebep vardır. Erkek modasında popüler olmayı başaran slim-fit giyim tarzını tamamlayan en önemli aksesuar slim ince kravat modelidir. Desenleri ve renkleri daha dinamik daha enerji dolu olan bu model 6 cm genişliğindedir.

evlilikte-kravat-secimi

Evlilikte kravat seçimi yaparken seçtiğiniz damatlığınıza uygun olarak bu modeli alternatifleriniz arasına alabilirsiniz.Bütün bunları öğrendikten sonra kravat tercihi yaparken kumaş türlerini de göz önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayınız. Mikro, ipek, yün, keten, örgü olan kumaş türlerinin kravat modellerinde etkin rolü vardır.

evlilikte-kravat-modasi

Modacıların evlilikte kravat seçimi düşünüldüğünde slim ince ve ipek kumaş olan modelini önerdiklerini ve size çok yakışacağını belirtmek ister özellikle evlilikte şıklığa önem göstermenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir