David Beckham’ın Giyim Tarzına Bir Göz Gezdirin David Beckham’ın Giyim Tarzına Bir Göz Gezdirin
Yaptığı her hareketi olay olan, rol aldığı birçok reklam filmiyle kendisinden çokça söz ettiren David Beckham en çok görünüşüyle ve giyim tarzıyla konuşuluyor.  Birçok... David Beckham’ın Giyim Tarzına Bir Göz Gezdirin

Yaptığı her hareketi olay olan, rol aldığı birçok reklam filmiyle kendisinden çokça söz ettiren David Beckham en çok görünüşüyle ve giyim tarzıyla konuşuluyor.  Birçok kadının kendisine sahip olmak istediği birçok erkeğin de sahip olmak istediği bir hayatı olan David Beckham’ın giyim tarzı her zaman moda eleştirmenlerinden tam not alıyor. Kendisi de çok başarılı bir modacı olan eşi Victoria Beckham’dan giyim tarzı konusunda destek aldığı kesin. Her konuda olduğu gibi tarz konusunda da her başarılı erkeğin arkasında mutlaka bir kadın vardır.

david-beckham-giyim-tarzi

David Beckham’ın giyim tarzı günlük hayatında bile çoğumuzdan daha özenli ve şık olduğunu söylemek mümkün. Klasik İngiliz giyim tarzını sporcu olmasının da etkisiyle bu yönde birleştiren David Beckham sık sık tercih ettiği hip hop jeanleri kapüşonlu sweat shirtleriyle göz dolduruyor. Ünlü futbolcu günlük hayatında aksesuar tercihini de bereden veya kasketten yana kullanıyor. Tüm kollarını kaplayan dövmelerinde de bahsetmesek olmaz zira giydiği her kıyafette tarzını tamamlayan bir unsur. Elinden Louis Vuitton valizi eksik olmayan Beckham giydiği gömlekler de bir köşesini hep pantolonun içine sıkıştırıyor.

david-beckham-modasi

Gündüz sade ama kendine has tarzıyla dolaşan David Beckham giyim tarzını geceleri de konuşturuyor. Giydiği üstüne tam oturan slim fit takım elbiseler spor sayesinde formda olan vücudunu daha da güzel gösteriyor. Bu da onu katıldığı davetlerin en şık erkeği yapıyor.

Tarz elbette ki sadece giyimle olmuyor. David Beckham kendinde uyguladığı hemen hemen her saç modelini aramızda ertesi gün elinde bir fotoğrafıyla kuaförünüze ‘Bu modelden istiyorum’ diyerek gidenler vardır mutlaka. Öyle ki undercut saç kesim modeli artık David Beckham saç modeli olarak biliniyor.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir