Divarese 2012 ilkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu | Erkeksen Gel
Divarese 2012 ilkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu Divarese 2012 ilkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu
Divarese 2012 ilkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu Divarese 2012 İlkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu; şık ve modern, detaylarda özgünleşen modelleriyle yaz aylarını karşılamaya hazırlanıyor. Ağırlıklı olarak baskılı deri,... Divarese 2012 ilkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu

Divarese 2012 ilkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu

Divarese 2012 İlkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu; şık ve modern, detaylarda özgünleşen modelleriyle yaz aylarını karşılamaya hazırlanıyor. Ağırlıklı olarak baskılı deri, kanvas, natürel finisajlı deri ve rugan kullanılarak yaratılan tasarımlar kontrast altyapılarıyla da göz dolduruyor.

Koleksiyonda, eskitme finisajlı süet ve kanvas kumaşla yaratılan hasır örgülü ve krep altyapılı modeller kadar zımba delikli klasik modeller de dikkat çekiyor. Bir Divarese vazgeçilmezi olan zımba delikli klasikler ise, canlı renklerdeki süet seçenekleriyle öne çıkıyor. Eskitme ve antik görünümlü derinin kullanıldığı loafer koleksiyonu, vintage görünümüyle yeni sezonun gözdelerinden. Sıcak yaz aylarına ferahlık getiren ve stil sahibi Divarese erkeğine hitap eden hafif sandaletler ise koleksiyonun göz alıcı parçalarından.

Erkek Moda

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir