Erkeksen Gel
Doğru Favori Kesimi Düşünüyorsanız? Doğru Favori Kesimi Düşünüyorsanız?
Doğru Favori Kesimi Düşünüyorsanız?    Genel olarak baktığımız zaman, pek çok insanın saç stilleri ile ilgili bilgisi, sürekli olarak değişken bir şekilde farklı bir... Doğru Favori Kesimi Düşünüyorsanız?

Doğru Favori Kesimi Düşünüyorsanız? 

 

Genel olarak baktığımız zaman, pek çok insanın saç stilleri ile ilgili bilgisi, sürekli olarak değişken bir şekilde farklı bir hal almaktadır. Bu yüzdendir ki, kişisel tercihlerin ön plana çıkması da bu süreçler ile ilgili olarak hızlı bir şekilde uzar gider. Hal böyle olunca, bireylerin daha rahat bir şekilde ön plana çıkmasını sağlamak da bizlere düşüyor. Peki nedir yapılması gerekenler?

Kesimler ve Doğruluk Dengesi

Sanatçılara baktığımız zaman, Elvis uzun ve kalın favorileriyle meşhurdu. Peter Fonda’nın favorileri ise neredeyse çenesine kadardı. 80’lerde bir dönem talihsiz şekilde tamamı ortadan kayboldu. Bugünün standartlarında ise favoriler ortalama uzunlukta. Bu küçük tüy parçası dönemlerin ruhuna ve trendlerine göre değişkenlik gösterir. Peki bilmemiz gereken şeyler ne şekilde ön plana çıkıyor? Nasıl bir denge yaratılmalıdır?

Favorilerinizin kalınlıkları saçlarınızın kalınlığıyla uyumlu olabilmeli. Eğer saçınızın yanları uzun ise, favoriler biraz daha kalın görünmelidir. Eğer saç kısaysa, her yerde kısa olmalı.

İşte bu tarz düzenlemeler ile ilgili olarak, favori ayarlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Favori uzunlukları yüzünüzdeki diğer çizgiler için dengeleyici olabilir. Yuvarlak hatlı yüzlere sahip insanlara kare şekilli güneş gözlüklerinin daha çok yakışması gibi, favorilerle de yapılacak ve yapılmayacak şeyler var. Genel bir kural olarak, kulağınızın ortasına denk gelecek noktadan çok aşağı uzanmamaları doğru olacaktır. Daha uzun, kulağınızın alt hizasına kadar gelebilecek favoriler uzun yüzleri ve çeneleri dengeleyebilirler. Hatta yuvarlak yüzleri de daha düz bir görüntüye sevk edebilirler. Eğer ufak bir çeneniz ve oval bir yüzünüz varsa orta uzunlukta favoriler daha uygun olacaktır. Erkeksen gel ekibi olarak, bu tarz konularda bilgileriniz, paylaşımlarınızı alabiliriz. Kaçırılmayacak kesimler ve ayrıntılı bilgiler için, geç kalmayın!

 

 

favori

Editor

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir