Dünyaca Ünlü Marka DKNY'dan Erkek Saat Modelleri | Erkeksen Gel
Dünyaca Ünlü Marka DKNY’dan Erkek Saat Modelleri Dünyaca Ünlü Marka DKNY’dan Erkek Saat Modelleri
Dünyaca Ünlü Marka DKNY’dan Erkek Saat Modelleri DKNY, birçok ünlü yabancı markalarda olduğu gibi ismini sahibinin adından ve soyadından almıştır. Açılımı Donna Karan New... Dünyaca Ünlü Marka DKNY’dan Erkek Saat Modelleri

Dünyaca Ünlü Marka DKNY’dan Erkek Saat Modelleri

DKNY, birçok ünlü yabancı markalarda olduğu gibi ismini sahibinin adından ve soyadından almıştır. Açılımı Donna Karan New York olan ve 1997’de kurulan marka özellikle kadın giyimi ile ön planda olsa da erkek giyiminde de oldukça iddialı. En çok tutulan ürünleri ise Donna Karan erkek saat modelleridir. Mağazaya gidip satın almadan önce internetten aratıp incelemek isteyeceğinizi düşünerek DKNY saat modellerini sitemize ekliyoruz.

Daha çok klasik saat modellerine yönelik çalışmaları bulunan DKNY, spor saat modellerini seven erkekleri de pas geçmemiş. Onlar için de oldukça kaliteli ve güzel tasarımları bulunan spor saatleri üreten DKNY, bir erkeğin saat alacağı vakit aklına gelmesi gereken ilk markalar arasındadır.

Donna Karan erkek saat fiyatları piyasadaki diğer saat markalarının fiyatlarından biraz daha pahalı olabilir. Sonuçta DKNY kalitesi ve ismi olduğu için de bu fiyat farkı çok dikkate alınmamalıdır. Ayrıca saat bir erkeğin en önemli aksesuarıdır. Bu doğrultuda düşünerek hareket ederseniz bu fiyatlar gayet makul gelecektir ama yine de size bir tavsiyemiz olacak. Morhipo, trendyol gibi fırsat sitelerine tıklayıp DKNY kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Erkek Moda

  • hakan

    10 Ekim 2012 #1 Author

    DKNY saat modelleri hem bayanlar için hem de erkekler için çok güzel saat modelleri olan bir marka bence.Her yaşa ve her giyim tarzına uyabilen modelleri var. internette gezerken https://www.saatvesaat.com.tr sitesinde bir sürü model gördüm ve çoğu da indirimli.bakmanızı tavsiye ederim…

    Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir