Elegant Bir Tarz İçin Neye Dikkat Etmeli Elegant Bir Tarz İçin Neye Dikkat Etmeli
Kelime anlamı olarak elegant; zarif, ince ve şık demektir. Bu giyim tarzı ilk defan 1950'lerde ortaya çıkmış ve günümüze kadar süregelmiştir. Elegant giyim günümüzde... Elegant Bir Tarz İçin Neye Dikkat Etmeli

Kelime anlamı olarak elegant; zarif, ince ve şık demektir. Bu giyim tarzı ilk defan 1950'lerde ortaya çıkmış ve günümüze kadar süregelmiştir. Elegant giyim günümüzde sadece kadınların değil erkeklerin de tercih ettiği bir tarz olmaya başlamıştır. Her dönem moda sektöründe elegant giyimin yeri olmuştur, zamansız bir tarzdır.

Peki, Bu Tarza Sahip Olmak için Nelere Dikkat Etmeliyiz?

elegant-erkek-tarzi.jpg

Giysilerinizi seçerken çok fazla renk kombinasyonu yapmamaya dikkat edin. Bu giyim tarzında genellikle siyah, beyaz, taba gibi fazla göz yormayan renkler tercih edilir. Her zaman az renk kullanın ve sadelikten yana olun.

Karışık renk ve desenlerden uzak durun. Düz kumaşlar ya da en fazla ince çizgili kumaşlar sizin daha elegant bir tarza bürünmenizi sağlar.

Her zaman klasik kesimi tercih edin. Klasik kesim bir pantolon ve gömlek kombini oluşturmak elegant görünmemizi sağlar.

elegant-erkek-modasi.jpg

Kıyafetlerinizi alırken asla kaliteden ödün vermeyin. Az alın ama kaliteli markalar tercih edin.

Aksesuarlarınıza ekstra özen gösterin. Saatleriniz klasik, fazla göz yormayan modellerden oluşmalıdır. Kış aylarında mutlaka kaliteli kaşmir bir atkınız olsun. Düz kesim kabanınızla uyumlu, kaliteli bir eldiven kullanmak da sizi daha elegant yapabilir. Ayakkabılarınız da düz model ancak kaliteli olmalıdır.

Saç ve sakal tıraşınıza özen göstermeli, her sabah evden çıkarken günlük bakımınızı yapmalısınız.

en-iyi-erkek-modasi.jpg

Bu tarza sahip erkekler alışverişlerini sistemli yapar. Her zaman kaliteli markaları tercih ederler. Gardıropları çok kalabalık değildir; ama iyi markalardan oluşur.

Her zaman kibar ve centilmen olmak bu tarzın esas kuralıdır aslında. Giyimimizden de öte davranışlarımız ve konuşmalarımızla bu tarzı tam olarak yansıtabilir, bir ortama girdiğimizde herkesin dikkatini çekecek kişi olabiliriz.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir