En Çok İşe Yarayan Sevgili Bulma Yöntemleri En Çok İşe Yarayan Sevgili Bulma Yöntemleri
Her insanın hayatı boyunca ailesinin sevgisi kadar sevip güvenebileceği insanın da sevgisine ihtiyacı vardır. Dolayısıyla da insanlar birçok farklı yöntemle sevgili bulma arayışına girerler.... En Çok İşe Yarayan Sevgili Bulma Yöntemleri

Her insanın hayatı boyunca ailesinin sevgisi kadar sevip güvenebileceği insanın da sevgisine ihtiyacı vardır. Dolayısıyla da insanlar birçok farklı yöntemle sevgili bulma arayışına girerler. Son zamanlar da ise internetten sevgili bulmak oldukça fazla kullanılan bir yöntemdir. Her ne internetten sevgili bulan birçok kişi olsa a bu yöntem güvenilirlik oranı oldukça düşük bir yöntemdir.

sevgili-bulmak.jpg

Zoru Oynayan Kazanıyor

Sevgili bulmak isteyen kızların erkeklere yaklaşım tarzlarından birisi de zor birisi olmak gelmektedir. Çünkü erkekler genellikle aradıkları ve elde etmek istedikleri kızları hiç çaba sarf etmeden elde ettiklerinde bir süre sonra sıkılmaktadır. Bu nedenle de özellikle üniversite zamanında okulda sevgili yapma taktikleri başında zoru oynamak gelmektedir. Kızların zor ve ulaşılmaz olması erkeklerin daha çok ilgisini çektiği araştırılmış bir istatistik sonucu olmaktadır bu nedenle de en önemli sevgili bulma taktiklerinden birisi de zoru oynamaktır.

internette-sevgili-arayanlar.jpg

Gelecek Planları Konuşulmamalı

Erkeklerin bir ilişkide en fazla korktuğu hatta ilişkiden uzaklaşmasının nedenlerinden birisi de kızların gelecek planlarına dair çok fazla baskı yapmasıdır. Kızlar her ne kadar erkekler ile geleceğe dair evlilik ve çocuk gibi planlarını konuşurlar ise erkekler o kadar geri plana kaçmaktadır. Sevgili bulmak hatta ilişkilerini ileri seviyeye taşımak isteyen kızların, sevgilisi konuyu açana kadar gelecek planlarına dair konuları açmaması oldukça doğru bir yöntem olacaktır.

sevgili-bulma.jpg

Sık Sık Görüşmek İlişkiyi Yıpratır

Erkekler sevgililerine vakit ayırdıkları gibi erkek arkadaşlarına ve sosyal çevrelerine de vakit ayırmak isterler bu nedenle de bayan partnerin sık sık görüşmekte ısrar etmemesi sevgili bulmanın püf noktaları başında gelmektedir. Çok fazla ilgiden ve bunaltılmaktan hoşlanmayan erkekler çok sık görüşme talebi karşısında sıkılarak kendisini geri çekebilir ve bunun sonucunda da bayan partner yeni bulduğu ve henüz tanıyamadığı sevgilisini kısa bir sürede kaybedebilir. Özellikle ilk flört dönemlerinde görüşme zamanları erkeğin takdirine bırakılmalıdır.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir