En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi; Aşkla Yaratılan Assos Love Kolye! En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi; Aşkla Yaratılan Assos Love Kolye!
Yılın aşk dolu günü 14 Şubat yaklaştıkça etrafımdaki herkesi bir hediye telaşı sardı.  Tüm arkadaşlarım ‘Ne alacağım, acaba o ne alacak?’ diyerek dolaşıyor yanımda.... En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi; Aşkla Yaratılan Assos Love Kolye!

img1-b3765744-6b5b-40d7-ad6e-3b3ce60af044Yılın aşk dolu günü 14 Şubat yaklaştıkça etrafımdaki herkesi bir hediye telaşı sardı.  Tüm arkadaşlarım ‘Ne alacağım, acaba o ne alacak?’ diyerek dolaşıyor yanımda. Benden öneri isteyenler de oluyor, benim öneri istediklerim de… Ama önerilerimin hiçbiri içime sinmiyordu ta ki düne kadar. Dün bir alışveriş merkezinde gezerken Assos vitrinindeki kampanya çarptı gözüme. Assos 15 Şubat’a kadar yapılan 1000 TL ve üzeri alışverişlere kalp bileklik hediye ediyormuş. Üstelik Sevgililer Günü’ne özel ürünü Love kolye de hem sevdiği kadını mutlu etmek isteyen beyler için hem de kendine hediye alarak mutlu olmak isteyen kadınlar için ideal… Bu kampanyayı duyan tüm arkadaşlarım şimdi Assos’a koşuyor, haberiniz olsun!

 

facebook.com/assosonline
twitter.com/assosdiamond

Bir bumads advertorial içeriğidir.

admin

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir