En Son Piyasaya Çıkan Teknolojik Oyuncaklar En Son Piyasaya Çıkan Teknolojik Oyuncaklar
Teknoloji meraklısı olan erkekler hem internet üzerinden hem de teknoloji fuarı tarihlerine göre araştırmalar yaparak yeni ürünleri takip ederler. Dünyanın en önemli teknoloji üreticileri... En Son Piyasaya Çıkan Teknolojik Oyuncaklar

Teknoloji meraklısı olan erkekler hem internet üzerinden hem de teknoloji fuarı tarihlerine göre araştırmalar yaparak yeni ürünleri takip ederler. Dünyanın en önemli teknoloji üreticileri bu meraklı adamları bildiklerinden onların dikkatini çekecek biraz pahalı ve biraz da lüks teknolojik ürünler üretmeye devam ederler. Gelişen teknoloji ve bilimsel araştırmalarla artık bilimsel oyuncaklar ve teknolojik aletler her sene kendini yeniliyor ve farklı türleri ile karşımıza çıkıyor.

en-cok-teknoloji-yarismalari

Son dönemde piyasaya çıkan ve teknoloji fuarı içerisinde gösterilen bilimsel oyuncaklar ve teknolojik aletler özellikle erkeklerin dikkatini çekmektedir. Son günlerde evlerde ve ofislerde kullanılan projektörlere bir yenilik katan Tipron adında bir projektör tasarladı. Büyük yerler kaplayan bu ürünün aksine Tripron robot ve akıllı telefonlar sayesinde yönetilmektedir. Alarm, gelen bildirimler ve ajandanızdaki tüm bilgileri Tipron sizin daha güzel çalışmanız ve toplantılar yapmanız için duvara yansıtmaktadır. Robot demişken, üretilen robotların el ile kontrolünü sağlayan özel üretim eldivenlerden de bahsetmek gerekir. Ayrıca navigasyonların geliştiği ve önemli bilgileri paylaştığı bir dönemde sürücüsüz otomobiller için özel tasarım Drive PX2 de oldukça dikkat çekici. Bu söylediğimiz hanımlarınızın çok hoşuna gideceğe benziyor. Çiçeklerin ölmesini istemeyen kadınlar için akıllı saksı var desek ne dersiniz. Çiçeklerine yeterli bakımı gösteremeyen kişilerin akıllı saksı sayesinde çiçeklerinin solmasının da önüne geçilmiş olundu. Sıcaklık, ışık, asit sensörü olan saksının ayrıca özel su deposu da mevcut. Akıllı telefonlarınızla saksınızı kontrol edebilirsiniz.

Kaybetmeyi hiçbirimiz istemeyiz değil mi? Teknoloji fuarı içerisinde en çok dikkat çeken ürünlerden biri de kaybolduğu zaman size haber veren kulaklık oluyor. Kullanıcısının konumuna göre kaybolup olmadığını anlayan bu akıllı kulaklık telefonunuza bildirim gönderiyor ve size kendini hatırlatıyor. Sanırım en dikkat çeken, bilimsel oyuncaklar ve teknolojik aletler arasında akıllı saatlere uygulanabilen harici bataryalar oluyor. Anahtarlık şeklindeki bu modeller hayli dikkat çekici ve seyahatlerde vazgeçilmez olacağa benziyor.  Ayrıca sayısız tv ve akıllı telefon uygulamalarından bahsetmemize gerek yok sanırım. Bazı teknolojik yenilikler sizin için, ne gereği var, dedirten cinsten olabilir ama bazıları içinse, işte tam vakti gelmişti, dediğinizi duyar gibiyim.

 

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir