Erkeğin Aldattığına Dair İşaretler Erkeğin Aldattığına Dair İşaretler
Erkeklerde aldatma duygusu kimilerine göre içgüdüsel olsa da onların bu bahane ardına sığınarak aldatmalarına göz yummamak adına bazı işaretlere dikkat etmekte yarar vardır. Aldatan... Erkeğin Aldattığına Dair İşaretler

Erkeklerde aldatma duygusu kimilerine göre içgüdüsel olsa da onların bu bahane ardına sığınarak aldatmalarına göz yummamak adına bazı işaretlere dikkat etmekte yarar vardır. Aldatan erkekler kendilerini ele verecek birçok davranış şeklini gösterebilirler ama sanıyoruz ki kesin emin olmadan, bir kanıt bulunmadan kimseyi yargılayıp paranoyak durumuna da düşmek istemezsiniz. Aldatan erkekler birçok kez nedensiz tavırlar içine girecek ve çelişkili sözler sarf edeceklerdir. Aldatan erkekler genel olarak ne gibi davranışlar sergiler?

Cep Telefonunu Ortada Bırakmaz

Eskiden cep telefonunu yanınızda kullanmaktan ve ortada bırakmaktan çekinmeyen sevgiliniz, birden bire cep telefonunu saklamaya başlamışsa, yanınızda telefonla konuşmuyorsa şüphelenmeniz son derece normaldir. Eğer bir şekilde telefonu elinize geçtiyse, mesajlara ve son aramalara da dikkat edin; çok temiz bir telefon ortamı aldatma adına önemli bir gösterge olabilir.

Seks Hayatınızda Sorunlar Oluşmaya Başlar

Erkekler Neden Aldatır? Sorusuna herkesin vereceği farklı cevaplar olsa da genellikle sorunun diğer kadınlarla seks yapma isteğinden kaynaklanıyor olması mümkündür. Dışarıda enerjisini harcayacağı başka bir kadın varsa size eskisi gibi ilgi göstermeyecektir. Erkek sizinle sanki göreviymiş gibi hızlıca sevişir ve sonrasında işine gücüne bakar.

Sinirli ve Huzursuz Tavırları Vardır

Aldatan erkekler genelde başlarda heyecan duysalar bile sonrasında gerginleşmeye ve strese girmeye başlayacaklardır. Yalan söyleme zorunluluğu hissetmesi, sürekli olarak yakalanacağı korkusu aldatan erkeği size karşı daha kötü ve sinirli davranmaya itebilir. Saçma konularda bile büyük tepkiler vererek, sizi ve vicdanını bastırmaya çalışabilir.

Giyim Tarzı Değişir ve Spora Başlar

Aldatan erkek için tipik bir gösterge de, daha önce öz bakımıyla pek ilgilenmeyen bir erkeğin birden bire spor salonlarından çıkmaması, kıyafetlerini yenilemesi, parfümünü değiştirmesi ya da rejime girmesi gibi durumlar ile ilgili olarak ortaya çıkar. Belki böyle bir kararı sadece kendi için almıştır ama yine de dikkatli olmakta yarar var. Özellikle de sizin fikrinizi pek sormuyorsa şüphelenmeniz için güçlü bir gerekçeniz var demektir.

Çok İlgisiz ya da Çok İlgilidir

Erkeklerin aldatma nedenleri kişisel olarak değişmektedir ama genellikle ya sizin durumu çakmamanız için aşırı ilgili olur ya da size karşı umursamaz ve ilgisizdir.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir