Erkeksen Gel
Erkek Atkı Modelleri Erkek Atkı Modelleri
        Havaların soğumasıyla beraber tüm moda kreasyonu kışlık hazırlıklarına başladı. Bu hazırlıkların başında atkılar gelmektedir. Birçoğumuzun vazgeçilmez aksesuarı olan atkı aynı... Erkek Atkı Modelleri

        Havaların soğumasıyla beraber tüm moda kreasyonu kışlık hazırlıklarına başladı. Bu hazırlıkların başında atkılar gelmektedir. Birçoğumuzun vazgeçilmez aksesuarı olan atkı aynı zamanda oldukça sadık bir koruyucudur. Kimileri yalnızca aksesuar amaçlı kullanımı esnasında aynı zamanda soğuk hava şartlarından koruma sağlarken; aynı zamanda yalnızca ısınmak ve korunmak için kullananlara da oldukça dikkat çekici bir hava katan atkılar 2013 erkek atkı modellerinde de belli olacağı gibi değişti.

                Geçtiğimiz yıl modalarında yer alan atkıların birçoğu ya püsküllü ya da uzun atkı modelleriydi. Bu yıl püsküllü atkı modelleri de, uzun atkı modelleri de bulunmamaktadır. Püskülsüz olarak düz örme şeklinde son bulan atkılar tüm kıyafet türleri ile kombin edilmiş durumda. Gömlek, kazak, hatta eşofman giyildiğinde dahi tercih edilerek uyum sağlanan atkılar, kışın içinizi ısıtan en küçük detay.  Özellikle kabanlar ile kullanımı tercih edilen ve bacak hizasında bulundurulan düz örülmüş atkılarda mazi de kalan modellerdendir.

                2013 erkek atkı modelleri; dalgalı örülme dokusu ve farklı desen alternatifleri ile görsel olarak da daha farklı ve daha hoş bir görünüm sağlamaktadırlar. Uç kısımlarında bulunmayan püskülleri sayesinde fular tipi bağlanmaya da elverişli bir hale gelmiştir. Uzunlamasına 2 kat halinde katlanıp boynun etrafında bir tur atarak birbirinin içinden geçirilerek batı modernizmini yansıtan atkı bağlama tarzı ile oldukça şık bir görünüm sizleri beklemektedir. Sade renkte ve düz örüntülü modellerin yanı sıra; birçok farklı renk alternatifi olan atkılar; hemen her kıyafetinize uyum sağlayabilmektedir. Özellikle v yakalı olarak adlandırılan derin yaka kesimli kazaklar ile tercih edilen bu atkılar; sonbahardan itibaren yakalayabileceğiniz gerçek bir şıklık ve ağırlık sağlar.

                2013 erkek atkı modelleri; farklı dokunması sayesinde hem çeşitliliğini gösterir hem de birden fazla giysinize uyum sağlayarak değişik tarzlar yaratmanızı sağlar.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir