Türkiye’de Bulunan Erkek Bakım Ürünleri Türkiye’de Bulunan Erkek Bakım Ürünleri
Genel olarak bakım, bir erkek için önemli ayrıntılardan birisidir. Pek çok kişinin, genellikle kadınların bakımlı olduğunu düşünmesi, erkeklerin bu konuda pasif kalmasını göstermemektedir. Bu... Türkiye’de Bulunan Erkek Bakım Ürünleri

erkekbakım ürünleriGenel olarak bakım, bir erkek için önemli ayrıntılardan birisidir. Pek çok kişinin, genellikle kadınların bakımlı olduğunu düşünmesi, erkeklerin bu konuda pasif kalmasını göstermemektedir. Bu yüzden bakımlı bir erkek, olması gereken erkek olarak tanımlanabilir. Bunun ise belirli kriterleri vardır. Örneğin saç bakımı, yüz bakımı, cilt bakımı, diş bakımı, oral hijyen ve dahası gibi pek çok ayrıntıya ulaşabilirsiniz. Kişisel hizmet seçenekleri arasında yer alan her bir ayrıntı için, bireysel destekleri kullanmanız sizin için önemli olacaktır. Peki ülkemizde genellikle ne tür erkek bakım ürünleri vardır?

–          Saç bakım ürünleri (briyantin, vax, dax ve benzeri ürünler artı besleyici losyonlar)

–          Yüz bakım ürünleri (genellikle traş sonrası rahatlatıcı etkili ürünler, kolonyalar, traş kolonyaları ve losyonlar. Aynı zamanda kırışıklık giderici olarak piyasada satışa sunulan pek çok yüz bakım ürünü)

–          Cilt bakımı ( en yoğun ürünün yer aldığı kategori diyebiliriz. Pek çok ayrıntıyı birkaç tıklama ile ön plana çıkarmanız adına sunulan onlarca farklılık arasından birkaç estetik desteğe ulaşabilirsiniz buradan. Hem de gayet etkili ve kolay bir şekilde)

–          Diş bakımı (bunun olması gereken bir şey olduğu aşikardır. En önemli iki malzeme her ne kadar diş fırçası ve macun olsa da, diş ipi de önemlidir)

–          Oral hijyen için ise gargara ve benzeri ürünler yer alır ülkemiz pazarında. Örneğin listerine ve benzeri gibi.

admin

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir