Erkek Cinselliği İlgili Doğru Bilinen 5 Yanlış Erkek Cinselliği İlgili Doğru Bilinen 5 Yanlış
Erkeklerde cinsel yaşam hakkında doğru bilinen birçok yanlış bulunmaktadır. Bu yanlışların uzun yıllardır doğru kabul edilmesinin nedenleri arasında da bilgi eksikliği yer almaktadır. Günümüzde... Erkek Cinselliği İlgili Doğru Bilinen 5 Yanlış

Erkeklerde cinsel yaşam hakkında doğru bilinen birçok yanlış bulunmaktadır. Bu yanlışların uzun yıllardır doğru kabul edilmesinin nedenleri arasında da bilgi eksikliği yer almaktadır. Günümüzde hala birçok kişi cinselliği kulaktan dolma bilgilerle ya da internet gibi birçok yanlış bilginin dolaştığı mecralardan öğrenmektedir. Ailede cinsellik eğitiminin verildiği kişiler oldukça azdır. Çünkü cinsellik hala konuşulması ayıp kabul edilen bir durumdur. Tüm bu sebeplerden dolayı erkek cinselliği ile ilgili doğru bilinen beş yanlışı sizinle paylaşıyoruz.

  1. Penis Boyu Cinsel Doyumu Arttırır

Erkek cinselliği ile ilgili doğru bilinen yanlışların başında penis boyunun cinsel tatmini arttırıcı bir unsur olduğu bulunmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda erkeklerin penis boyunun 12-13 cm arasında değiştiği belirlenmiştir. Yani erkeğin penisinin daha uzun olması ya da daha kısa olması, kadının daha fazla veya daha az doyum yaşamasına neden olmamaktadır. Bunun yanı sıra ayak numarasının da penis boyu ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

  1. Erkekler Cinselliğe Hayır Demez!

Erkeklerde cinsellik ile ilgili bir yanlış da erkeklerin cinselliğe hayır dememesi gerektiğidir. Sadece kadınlarda değil erkeklerde de cinselliğin istenmediği zamanlar olabilir. Bu zamanları cinsellikten soğumak olarak algılamak yanlıştır. Çünkü her an her saniye cinselliği arzulamamak oldukça doğal bir durumdur.

  1. Erkekler Kadınlardan Daha Kısa Sürede Orgazm Olurlar

Erkeğin kadından daha kısa sürede orgazm olduğu düşüncesi, birçok erkeğin ve kadının yanılgılarından biridir. Yapılan araştırmalar kanıtlamıştır ki iyi bir cinsellikte kadınlar çok daha kısa sürede ve birden fazla orgazm yaşamaktadır.

Mornings with my real love are special for me

Mornings with my real love are special for me

  1. Erkekler 7 Saniyede Bir Cinselliği Düşünür

Erkeklerin gün içerisinde cinselliği bu kadar sık düşünmesi imkânsızdır. Partneri olan kadınları da bu yanlış inanış fazlasıyla rahatsız etmektedir. Birçok erkek haftada birkaç ya da ayda birkaç kez cinselliği düşündüğünü ve istediğini açıklamıştır.

  1. Erkekler Cinsellikte Birkaç Kez Orgazm Olurlar

Erkek cinsel sağlığı üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır ki erkekler bir cinsel ilişkide birden fazla orgazm yaşamazlar. Bu tamamen erkeklerin kendi aralarında uydurmuş olduğu bir efsanedir. Bir erkeğin yeniden orgazm olabilmesi için 24 saati bile bulabilen uzun süreler geçmektedir. Bu süre kişiden kişiye uzayıp kısalabilir.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir