Erkek Giyim Kış Modası Erkek Giyim Kış Modası
Yeni yılın yaklaşmasıyla beraber iklimin de değişmesi kıyafet tercihlerimizi etkiliyor. Erkek giyimi de iklimle beraber değişirken 2016 kış modası ile giyim tarzları da şekillenmeye... Erkek Giyim Kış Modası

Yeni yılın yaklaşmasıyla beraber iklimin de değişmesi kıyafet tercihlerimizi etkiliyor. Erkek giyimi de iklimle beraber değişirken 2016 kış modası ile giyim tarzları da şekillenmeye başlıyor. Erkek giyiminde kış modası seçeneklerine baktığımızda erkekler için çok özel giyim seçenekleri görüyoruz.

erkek-kis-modasi-2 erkek-kis-modasi-4

Tatillerin bitmesi ile herkesin şehirlere dönemsiyle şehirlerin en hareketli ve canlı zamanlarına başlıyoruz. Şehirlerde oluşan harekete ve canlılığa erkeklerin ayak uydurabilmesi için kıyafetlerini de şehrin karakterine uydurması gerekiyor. Kışın gelmesiyle gardırobunuzu ve kıyafetlerinizde köklü değişikler kaçınılmaz hale geldi. Yeni sezonda erkek giyiminde klasik yapıdan uzaklaşarak İtalyan kesim kıyafetler öne çıkıyor. Günlük hayat için tasarlanan sokak stili kıyafetler de her zamankinden daha renkli ve cesur bir yapıya büründü.

erkek-kis-modasi-3

Erkek giyim modası seçeneklerinde bordo renkler ve vişneçürüğü renkler öne çıkıyor. Haki ve yağ yeşili tonlar da bu sene öne çıkacak kıyafet renkleri olarak dikkat çekiyor. Yeni sezonda kruvaze lazer en sık tercih edeceğiniz kıyafetlerden olacak. Hem kumaş pantolon hem de kot pantolon üzerine kullanabileceğiniz bu tercih ile şık görünüm sağlayacaksınız. Sosyal algısı yönünden kötü bir üne sahip olmayan kürkler erkek giyimini yaka, kol gibi bölgelerinde kullanılacak bir materyal olarak dikkat çekiyor. Sofistike bir görünüm mü istiyorsunuz. Fular tercihi sizin için doğru seçenek olacak. Bu sayede hemen fark edilecek tarzınızı öne çıkaracaksınız.

erkek-kis-modasi-2

 Baggy pantolonlar da bu sene tarzınızı belirleyecek. Yeni yılın en dikkat çekici kıyafetlerinden biri de ov ersize palto ve kış dostu napa montlar olacak. Deri pantolon ve diz boyu paltolarda size renk katacak.

Erkek giyiminde 2016 kış modası tercihlerinizi ekose kıyafetler, balıkçı yaka, grafik örgü ve koyu renk elbiselerle belirleyeceksiniz.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir