Erkeksen Gel
Erkek Giyim Sonbahar Kış Renkleri 2013-2014 Erkek Giyim Sonbahar Kış Renkleri 2013-2014
Erkek giyiminde her sene değişen çizgiler renklere de yansır. Moda trendlerini belirleyen kişiler stilleri değiştirdikleri gibi renklerle de harikalar yaratır. Erkek Giyim Sonbahar Kış... Erkek Giyim Sonbahar Kış Renkleri 2013-2014

Erkek giyiminde her sene değişen çizgiler renklere de yansır. Moda trendlerini belirleyen kişiler stilleri değiştirdikleri gibi renklerle de harikalar yaratır.

ERKEK GİYİM SONBAHAR KIŞ RENKLERİ 2013-2014

Erkek Giyim Sonbahar Kış Renkleri 2013-2014

Erkek giyiminde 2013-2014 sonbahar kış modası siyah rengin hakim olmadığı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Gri renklerin daha çok kullanıldığı kıyafetlerde kahverengi ve lacivertte erkeklerin şıklığını pekiştirecek renklerden oluşuyor.

Hardal rengi bayanlarda olduğu kadar erkeklerde de ön plana çıkıyor. Hardal renginin sadece botlarda görüldüğü önceki yıllarda 2013-2014 modasında pantolon ve ceketlerde de bu renge oldukça sık rastlanacak.

Asker yeşili ve desenlerine yönelik moda akımı 2013-2014 sonbahar ve kış mevsiminde de hala devam etmekte. Yeşil renginin hardal rengi ile uyumu modayı takip ettiğinizin bir kanıtı gibi görünür.

Bordo renklerin kaşe kabanlarda ve süet botlarda kullanıldığına sıklıkla şahit olacaksınız. Renklerin cesurca kullanıldığı sonbahar kış modasında göz alıcı renkler dışında kendine has ve erkeklere karizmatik bir görüntü sağlayan renkler ön planda olacak.

erkek-sonbahar-kıs-moda

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir