Erkek iç Giyim Erkek iç Giyim
Erkekte iç giyim modası 2013 sezonunda yeni modellerle hareketleniyor. Klasik slip modellerin yeni sezonda öne çıkan düğmeli slip modeller en çok tercih ediliyor. Yeni... Erkek iç Giyim

Erkekte iç giyim modası 2013 sezonunda yeni modellerle hareketleniyor. Klasik slip modellerin yeni sezonda öne çıkan düğmeli slip modeller en çok tercih ediliyor. Yeni sliplerde kullanılan kumaş vücuda yapışıyor, uyum sağlıyor ve rahatsızlık hissi vermiyor. Klasik slipler yerine yeni sezon boxerları tercih edip aynı rahatlığı yakalamak da mümkün. Erkek içi giyimde slip külotun yerini alan boxerlarda kadın giyimdeki kadar olmasa da artık bol renk ve desen alternatifi var. Hareketli modeller bulmak mümkün. Her zevke hitap eden ürün çeşitliliği mevcut. Ruh halinize göre istediniz modeli seçebilirsiniz. Romantik hissediyorum bugün diyenlere kalpli modellerden tutun da aslanlı, ejderhalı, ekoseli, çizgili, renkli her zevke ve yaş grubuna hitap eden ürün bulmak mümkün.

Erkekte iç giyim modası pek değişmez diyenlere inat, bu sene siyah ve beyaz dışında da bol bol renk ve desen göreceğiz. En dikkat çeken renk kuşkusuz kırmızı ama bunun dışında mavi ve gri de çok tercih ediliyor. Atletlerinizi alt üst takım alabileceğiniz gibi zevkinize göre kombinler de yapabilir, kendi tarzınızı kendiniz yaratabilirsiniz.

Erkekte içi giyim modası deyince yalnız renk model ve çeşitlilik değil rahatlık da ön plana çıkıyor. Bunun için öne çıkan firmalar renkli ve modern desenli ürünlerinin rahatlık ve esneklik yönünden de iyi olmasına dikkat ettiği gözlenmiştir.

 

Erkek Moda

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir