Erkek Kadın İlişkilerinde Beden Dili: Kadınlar Ne Demek İstiyor? Erkek Kadın İlişkilerinde Beden Dili: Kadınlar Ne Demek İstiyor?
İlişkiler sözlerle veya birbirine duyulan hislerle devam edebilir. Ancak bazen kadınları anlamak zor olabilir. Hislerini anlamakta zorlanabilirsiniz. Sözler bazen gerçeği yansıtmayabilir. Hani derler ya... Erkek Kadın İlişkilerinde Beden Dili: Kadınlar Ne Demek İstiyor?

İlişkiler sözlerle veya birbirine duyulan hislerle devam edebilir. Ancak bazen kadınları anlamak zor olabilir. Hislerini anlamakta zorlanabilirsiniz. Sözler bazen gerçeği yansıtmayabilir. Hani derler ya gözler kalbin aynasıdır diye, işte tam da böyle. Sizden hoşlanıyor mu? Kıskanıyor mu? Umursamıyor ama umursuyor gibi mi görünüyor? Bunları kadınları gözlemleyerek anlayabilirsiniz. Beden dili onları ele verecektir. Kadın erkek ilişkisi içerisinde bazı detaylar, kadınların beden dili ile anlaşılabilir.

kadin-hislandigini-nasil-belli-olur

Kadın erkek ilişkisi içinde eğer kadın karşınızda dişleri görülecek kadar kocaman gülüyor, yüz hatları rahatlığı ve gevşek bir hali gösteriyorsa, sizinle olmaktan ve sizinle karşılaşmaktan dolayı mutludur. Konuşma sırasında tırnakları ile dişlerine dokunması halinde flört için istekli olduğunu gösterir. Kadınların beden dili ile ilgili ipucu alacağınız bir diğer noktada saçları olacaktır. Sizinleyken saçlarıyla çok oynuyorsa size karşı ilgisi olabilir. Saçlarını arkaya doğru atma hareketini sıklıkla yapıyorsa, yüzünü ve omuzlarını size gösterme isteği içinde olduğunun bir belirtisidir. Kadınların beden dili noktasında en büyük yardımcımı gözleridir. Konuşma esnasında gözbebekleri büyüyyorsa bu hep olumlu bir göstergedir. Samimi duygularının ve heyecanlı olduğunun ifadesi olarak algılayabilirsiniz.

Romance

Romance

Kadınlar giyimlerine her zaman daha fazla önem verirler. Sizinle buluştuğunda kıyafetlerini her zaman övmeniz size artı bir puan katacaktır. Kadın erkek ilişkisi içerisinde kadınlar, buluşma sırasında elbiseleriyle sürekli oynuyorsa, bu erkeklere daha güzel görünmek istediklerindendir. Diğer önemli yardımcı organ ise ellerdir. Kadınların beden dili noktasında avuç içleri yukarıya ve yüzü ile size bakıyorsa sizinle ilgileniyordur. Eğer elindeki bir nesne ile çok oynuyorsa sinirlidir. Aman dikkat! Boynundaki kolye ile oynuyorsa, küpesine dokunuyorsa beden dili size çok duyarlı olduğunun ifadesidir. Biraz daha anlayışlı olmanız gereken anlar olabilir. saatine sürekli bakan bir kadın karşınızda oturuyorsa, sizden sıkılmıştır. Önce siz kalksanız iyi edersiniz.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir