Mevsimlik Kıyafetlerden Olan Birbirinden Şık Triko Modelleri Mevsimlik Kıyafetlerden Olan Birbirinden Şık Triko Modelleri
Yaz günlerini geride bırakmamızla beraber sitemize mevsimlik birkaç kıyafet eklememizin gerektiğini düşündük ve ilk olarak mevsimlik mont modellerinden Barbour mont modellerini ekledik. Şimdi ise... Mevsimlik Kıyafetlerden Olan Birbirinden Şık Triko Modelleri

Yaz günlerini geride bırakmamızla beraber sitemize mevsimlik birkaç kıyafet eklememizin gerektiğini düşündük ve ilk olarak mevsimlik mont modellerinden Barbour mont modellerini ekledik. Şimdi ise yine yaz akşamlarında giyilebilecek türde bir kıyafet olan triko modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Şayet akşamları çok sık dışarı çıkıyorsanız sağlığınız için üstünüze bir şey almanızda fayda var.

Triko modelleri için bir marka seçimi yapmadık ama klasik giyimden hoşlanıyorsanız ve tavsiye istiyorsanız Pierre Cardin, Beymen, Damat  gibi markaları önerebiliriz. Şayet daha spor giyime yönelik bir marka istiyorsanız Lacoste triko modellerini tam da aradığınız türde. Fiyatları da çok pahalı olmasın ve tasarımları biraz marjinal olsun diyorsanız Jack&Jones markasının triko modellerine bakmanız gerekmektedir.

Triko fiyatları markadan markaya, modelden modele değişmekle beraber genel manasıyla 60-70 lira civarındadır. Lacoste triko fiyatları 150-200 lira civarında olsa da her marka için bu durum söz konusu değildir. İyi markaların triko modellerini uygun fiyatlardan satın almak istiyorsanız son yıllarda yaygınlaşan fırsat sitelerine tıklayıp ilgilendiğiniz markanın kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Erkek Moda

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir