UZUN SAÇLARIN ERKEKTE DOĞRU KULLANIMI UZUN SAÇLARIN ERKEKTE DOĞRU KULLANIMI
Uzun saç modelini benimsemiş erkekler yüzlerinde beğenmedikleri yerleri kamufle etmek veya gerçekten bu stili çok beğendikleri için tercih ederler. Kullanımı zahmetli olmakla birlikte çok... UZUN SAÇLARIN ERKEKTE DOĞRU KULLANIMI

Close up of mans smiling face

Uzun saç modelini benimsemiş erkekler yüzlerinde beğenmedikleri yerleri kamufle etmek veya gerçekten bu stili çok beğendikleri için tercih ederler. Kullanımı zahmetli olmakla birlikte çok fazla kullanılmaz.

Uzun Saçların Erkekte Doğru Kullanımı

Uzun saçlara sahip erkeklerde saç çok ince telli olmamalıdır. Saçlarının seyrekliğinden yakınan erkekler bu şekilde kamufle etme yöntemine gidebilirler. Fakat ince telli saçlar daha çabuk yağlandığı için uzun saç bakımsız gözükebilir. Bu saç stili saçları sık ve kalın telli saçlara sahip erkekler tarafından kullanılmalıdır.
Uzun saçlar jöle istemez. Bu yönden pratik gibi görünse de banyo esnasında geçirdiğiniz vakitler size can sıkıcı gelebilir. Fakat bazı erkekler mecburi olarak uzun saça yönelir. Yüzünün veya boyun kısmının genişliğini örtmek isteyenler ve saçlarının çok dalgalı olmasından şikayet eden erkekler uzun saç kullanmaya mecbur kalır.
Şayet uzun saça sahipseniz jöle kullanmamalısınız. Fazla jöle kullanımı saç derinizi yorabilir. Kepek oluşumu ve saçlarda bakımsız bir görüntü yaratabilir. En iyi bakım yöntemi saçları iki günde bir yıkamak ve saç uçlarını düzenli bir şekilde kestirmektir.

 

admin

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir