Erkekler De Takı Takar: Bileklikler Erkekler De Takı Takar: Bileklikler
Erkekler için bulunan takı seçenekleri her ne kadar kadınlara oranla daha az olsa da bu durum erkeklere yönelik takıların da oldukça fazla olduğu gerçeğini... Erkekler De Takı Takar: Bileklikler

Erkekler için bulunan takı seçenekleri her ne kadar kadınlara oranla daha az olsa da bu durum erkeklere yönelik takıların da oldukça fazla olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Abartıya kaçmadan ve uyumu bozmadan kullanılan takılar ile birlikte görsel zenginliği arttırmak oldukça mümkün. Hatta yapılacak kombin içerisinde tamamlayıcılıktan da öte odak noktası olarak kullanılabilecek takılar bulunabilir. Bunlara verilebilecek en güzel örneklerden biri de bileklikler. Gerek son zamanlarda moda olan saat veya farklı modelde bir başka bileklik ile kombinlenmesi gerekse tek başına kullanılarak kıyafet bütünlüğünü tamamlaması sağlanabilir.

Deri Bileklikler

Genellikle vintage tarzında veya salaş tarzda bir giyimle uyumlu olabilecek deri bileklikler en çok tercih edilen bileklik modelleri arasında. Saat ile kombinlenmesi mümkün olsa dahi tavsiyemiz bu tarz bileklikleri tek olarak kullanmanız yönünde. Kalın ve ince modellerle pek çok farklı tarzda ürüne ulaşabileceğiniz bu tip bilekliklerde kalınlık seçimini yaparken vücudunuzun yapısına neyin daha uygun olacağını bilmek oldukça önemli. Çünkü bu bilekliklerle, kalın bir seçim yaparak ince bileklerin daha kalın gösterilmesi sağlanabilirken çok ince bileğe sahip kişilerde kaba bir görüntü oluşması da mümkün.

erkekler-taki

Doğal Taş Bileklikler

Saat ile kombinlenen bileklikler arasında doğal taş bileklik modelleri en yaygın kullanılan tür diyebiliriz. Yapay taşlar ile yapılan bilekliklerde zaman içerisinde bilekliklerde renk atması ve aşınma görülebilmektedir. Bu yüzden bu bileklik seçiminde doğal taşlarla yapılmış modellere yönelmenizi tavsiye ederiz. Farklı renkler ve desenlerde pek çok modele sahip olan bu bileklik türlerinde kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Çelik Bileklikler

Şık ve resmi giyim için en ideal bilekliklerin başında çelik bileklik modelleri gelmektedir. Genellikle çeliğin kendi rengi veya siyah renk kullanılsa da farklı renklerde seçenekler bulmak mümkündür. Ancak en yoğun kullanılan yine bu iki renkteki bileklik modelleridir. Birden fazla kullanarak veya renkleri ile uyumlu doğal taş bilekliklerle beraber kullanarak başarılı kombinler oluşturabilir ve bütün giyiminizin odak noktasını bileklerinize taşıyabilirsiniz.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir